| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Bescherming van de hoogte | 40 ° |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 m²) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Voeding | AC220V/250W |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
|---|---|
| Voeding | AC 220V |
| Stroomverbruik | ≤ 200W |
| Dimensie | 782 mm * 549 mm * 198 mm (antenne) |
| Gewicht | ≤ 60 kg (inclusief PTZ) |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 10 km |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Detectiebereik | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Azimuth-dekking | 0°~360° |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Detectiebereik | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | 220W |
| Netto gewicht | ≤60kg (met PTZ) |
| Min. detectieafstand | ≤150m |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 400W |
| Voeding | AC200-AC240 |
| Werktemperatuur | -40°C tot +55°C |
| Maat | 820 x 925 x 360 mm |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Detectiebereik | 1,5 km schip |
| Effectieve detectiekracht | 100m ~ 8km (schip) |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| schepen | 5 km |
| Effectieve detectiekracht | 100m ~ 5km (schip) |