| Azimuthoekbereik | -50°~+50° |
|---|---|
| Snelheidsmeting | -19m/sec~+19m/sec |
| Frequentiebereik | 24GHz~24,25GHz |
| Bereikmeting | 5m ~ 500m (voetgangers); 5m~1000m (schepen) |
| Spanningsbereik | 10V~16V gelijkstroom |
| Gegevenssnelheid | 85 ms |
|---|---|
| Bereikmeting | 5m~500m (voetgangers) 5m~1000m (vaartuigen) |
| Bereikresolutie | 2,5 m |
| Spanningsbereik | 10V~16V gelijkstroom |
| Temperatuurbereik | -40°C tot +70°C |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 1,5 km |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Datumtarief | 85 ms |
|---|---|
| Bereikmeting | 5m~500m (voetgangers) 5m~1000m (vaartuigen) |
| Bereiknauwkeurigheid | ±1m |
| Temperatuurbereik | -40°C tot +70°C |
| Afmetingen (H × W × D) | 190 mm × 190 mm × 40 mm |
| Naam | Digitale fasearray radar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheidsbescherming, anti-drone |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector, beveiligingsbeschermingsproducten |
| Veiligheid en bescherming | Grondbeveiliging |
| Naam | radar voor het detecteren van drones |
|---|---|
| Werkende band | X-band |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 8KM-15km |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Naam | Radar voor de beveiliging van de omgeving |
|---|---|
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Detectiebereik | 1,5 km (voetgangers) 3 km (voertuigen) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Voeding | AC220V/DC12V (externe batterij)/35W |
| Naam | C-bandradarsystemen |
|---|---|
| Werkfrequentie | C-band (5 werkende frequentiepunten) |
| Maximaal detectiebereik | 5,0 km (5m ~ 10m vissersboot) |
| Bescherming van de hoogte | 18° |
| Doeldetectiesnelheid | 0,5 m/s - 30 m/s |
| Naam | Grondradarsysteem |
|---|---|
| Gegevenssnelheid | 85 ms |
| Snelheidsmeting | -19m/sec~+19m/sec |
| Frequentiebereik | 24GHz~24,25GHz |
| Bereikmeting | 5m~500m (voetgangers) 5m~1000m (vaartuigen) |
| Naam | Kustradarsysteem |
|---|---|
| Werkfrequentie | C-band (5 werkende frequentiepunten) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Afstandsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,5 m/s - 30 m/s |