| قدرت | AC220V-AC240V |
|---|---|
| وزن خالص | ≤60 کیلوگرم (با PTZ) |
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| پوشش آزیموت | 0 تا 360 درجه |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 120 وات / پنل |
| منبع تغذیه | AC220V/120W |
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| وزن خالص | ≤60 کیلوگرم (با PTZ) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
|---|---|
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| وزن خالص | ≤60 کیلوگرم (با PTZ) |
| وزن خالص | ≤60 کیلوگرم (با PTZ) |
|---|---|
| مصرف برق | ≤250 وات |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (DJI Phantom 3/4 RCS≈0.01m²) |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
|---|---|
| پوشش آزیموت | 0 تا 360 درجه |
| دقت سرعت | 0.5 متر بر ثانیه - 45 متر بر ثانیه |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| منبع تغذیه | AC220V - AC240V |
| منبع تغذیه | AC220V/40W |
|---|---|
| ابعاد | 445mm × 300mm × 400mm |
| دمای کاری | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
| وزن خالص | ≤10 کیلوگرم |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| مشخصات | 200 کیلوگرم |
|---|---|
| برنامه | مرکز کنفرانس |
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| دامنه موثر | 1km/3km/4-6km |
| مبدا | چین |
| علامت تجاری | WaveSonics |
|---|---|
| ظرفیت تولید | 100 قطعه در سال |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| مبدا | چین |
| مشخصات | مسدود کننده زندان |
| محدوده تشخیص | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| مشخصات | راه حل یکپارچه |
| مبدا | چین |
| برنامه | حفاظت از امنیت |
| علامت تجاری | OEM موجود است |