| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، Mavic، RCS≈0.01m²) |
| پوشش آزیموت | 360 درجه + (رادار تشخیص ارتفاع 3 بعدی) |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| دمای کاری | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، Mavic، RCS≈0.01 متر مربع) |
| پوشش آزیموت | 4 پنل: 360 درجه + (رادار تشخیص ارتفاع 3 بعدی) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| وزن خالص | ≤70 کیلوگرم |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
|---|---|
| حوزه صنعتی | سیستم ضد UAV |
| مبدا | چین |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
| تابع | پهپاد پهپاد تشخیص / آشکارساز / جمر |
| تابع | پهپاد پهپاد تشخیص / آشکارساز / جمر |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| حوزه صنعتی | سیستم ضد UAV |
| مبدا | چین |
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
|---|---|
| مبدا | چین |
| مشخصات | مسدود کننده زندان |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
| تشخیص | رادار |
|---|---|
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| محدوده | 1km/3km/4-6km |
| مشخصات | حدود 100 کیلوگرم |
| تشخیص | رادار |
|---|---|
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| محدوده | 1km/3km/4-6km |
| خنثی سازی | مسدود کننده RF |
| مشخصات | حدود 100 کیلوگرم |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| پهپاد | 10 |
| محدوده | 10.2 کیلومتر |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
|---|---|
| مبدا | چین |
| مشخصات | مسدود کننده زندان |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
| استفاده در فضای باز | سیستم ضد پهپاد / ضد پهپاد / پهپاد جمر |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| مشخصات | مسدود کننده زندان |
| مبدا | چین |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |