| Stroom | AC220V-AC240V |
|---|---|
| Netto gewicht | ≤60kg (met PTZ) |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Azimuth-dekking | 0°~360° |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 120W/paneel |
| Voeding | AC220V/120W |
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Netto gewicht | ≤60kg (met PTZ) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Netto gewicht | ≤60kg (met PTZ) |
| Netto gewicht | ≤60kg (met PTZ) |
|---|---|
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Detectiebereik | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Azimuth-dekking | 0° - 360° |
| Snelheidsnauwkeurigheid | 0,5 m/s - 45 m/s |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V - AC240V |
| Voeding | AC220V/40W |
|---|---|
| Afmetingen | 445 mm × 300 mm × 400 mm |
| Werktemperatuur | -40°C tot +60°C |
| Netto gewicht | ≤10kg |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Specificatie | 200 kg |
|---|---|
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Oorsprong | China |
| Handelsmerk | WaveSonics |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 100 stuk/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specificatie | Geïntegreerde oplossing |
| Oorsprong | China |
| Sollicitatie | Veiligheidsbescherming |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |