| علامت تجاری | WaveSonics |
|---|---|
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| مشخصات | مسدود کننده زندان |
| مبدا | چین |
| علامت تجاری | WaveSonics |
|---|---|
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| مبدا | چین |
| مشخصات | مسدود کننده زندان |
| تابع | آشکارساز، ردیابی، جمر |
|---|---|
| تشخیص | رادار |
| مشخصات | حدود 100 کیلوگرم |
| مبدا | چین |
| محدوده | 1km/3km/4-6km |
| تشخیص | رادار |
|---|---|
| مشخصات | حدود 100 کیلوگرم |
| مبدا | چین |
| محدوده | 1km/3km/4-6km |
| علامت تجاری | سفارشی |
| تشخیص | تا 3 کیلومتر |
|---|---|
| پشتیبانی از باند فرکانس | 30 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| ارتفاع تشخیص | 1 کیلومتر |
| دقت DF | 10 درجه (به دنبال) ≤3 درجه (در حالت شناور) |
| ولتاژ برق | AC 100V-240V |
| نرخ موفقیت تشخیص | ≥95% |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 500-3000 متر |
| باند فرکانس تشخیص | 900 مگاهرتز، 1.4 گیگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.2 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| اهداف همزمان | indies ≥10 |
| زمان پاسخگویی | ≤6s |
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| دمای کاری | -40 درجه سانتیگراد ~ +55 درجه سانتیگراد |
| پوشش | آزیموت 360 درجه / عمودی 40 درجه |
|---|---|
| فرکانس | 1.2-1.8 گیگاهرتز |
| سیستم کاری | 30500 |
| سرعت تشخیص | 1m/s-75m/s |
| نرخ داده | ≥0.5Hz (چرخش آنتن ≥30rpm) |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| دامنه موثر | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| برنامه | مرکز کنفرانس |
| OEM | موجود است |
| مشخصات | 200 کیلوگرم |
| مبدا | چین |