| Handelsmerk | WaveSonics |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Handelsmerk | WaveSonics |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Functie | Detector, tracking, stoorzender |
|---|---|
| Detectie | radar |
| Specificatie | 100 kg rond |
| Oorsprong | China |
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Detectie | Radar |
|---|---|
| Specificatie | 100 kg rond |
| Oorsprong | China |
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Handelsmerk | Aangepast |
| Detectie | tot 3 kilometer |
|---|---|
| Frequentiebandondersteuning | 30 MHz - 6 GHz |
| Detectiehoogte | 1 km |
| DF-nauwkeurigheid | 10° (volgende) ≤3° (zwevend) |
| Vermogensspanning | AC 100V-240V |
| Succespercentage bij opsporing | ≥95% |
|---|---|
| Detectiebereik | 500-3000m |
| Detectiefrequentieband | 900 MHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Gelijktijdige doelen | ≥10 sorties |
| Reactietijd | ≤6s |
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Werktemperatuur | -40°C ~ +55°C |
| Dekking | Azimut 360° / Verticaal 40° |
|---|---|
| Frequentie | 1,2-1,8 GHz |
| Werksysteem | 30.500 |
| Detectiesnelheid | 1m/s-75m/s |
| Gegevenssnelheid | ≥0,5Hz (antennerotatie ≥30rpm) |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Voeding | AC220V/250W |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| OEM | beschikbaar |
| Specificatie | 200 kg |
| Oorsprong | China |