| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| بعد | L*W*H(185mm*80mm*33mm) |
| محدوده | 1 ~ 2 کیلومتر |
| دمای کاری | -20 تا 40 درجه سانتیگراد |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| بعد | L*W*H(185mm*80mm*33mm) |
| محدوده | 1 ~ 2 کیلومتر |
| دمای کاری | -20 تا 40 درجه سانتیگراد |
| دقت DF | 10 درجه (به دنبال) ≤3 درجه (در حالت شناور) |
|---|---|
| ظرفیت تشخیص در زمان واقعی | ≥ 30 پهپاد |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| مصرف برق | 15 وات |
| پشتیبانی از باند فرکانس | 30 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| فرکانس | 1.2-1.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| پوشش | آزیموت: 360 درجه / عمودی: 40 درجه |
| سرعت تشخیص | 1 متر بر ثانیه - 75 متر بر ثانیه |
| حداقل فاصله تشخیص | ≤150 متر |
| حداکثر اهداف شناسایی | 200 |
| محدوده تشخیص | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| مشخصات | راه حل یکپارچه |
| مبدا | چین |
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| علامت تجاری | OEM موجود است |
| دامنه موثر | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| مشخصات | 200 کیلوگرم |
| مبدا | چین |
| برنامه | مرکز کنفرانس |
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| دامنه موثر | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| مشخصات | 200 کیلوگرم |
| مبدا | چین |
| برنامه | مرکز کنفرانس |
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| تشخیص | رادار |
|---|---|
| مشخصات | حدود 100 کیلوگرم |
| مبدا | چین |
| محدوده | 1km/3km/4-6km |
| علامت تجاری | سفارشی |
| پوشش | 360 درجه |
|---|---|
| نرخ داده | 3-7 ثانیه |
| محدوده ولتاژ | AC 100V-240V |
| مصرف برق | 15 وات |
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (شعاع) |
| نام | رادار آرایه فازی دیجیتال |
|---|---|
| برنامه | محافظت از ایمنی ، ضد هواپیماهای بدون سرنشین |
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | ردیاب سیگنال ، محصولات حفاظت از امنیت |
| امنیت و حفاظت | امنیت زمین |