| Ticari marka | WaveSonics |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| Ticari marka | WaveSonics |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |
| İşlev | Dedektör, Takip, Jammer |
|---|---|
| Tespit | radar |
| Şartname | 100 kg civarı |
| Menşei | Çin |
| Menzil | 1km/3km/4-6km |
| Tespit | Radar |
|---|---|
| Şartname | 100 kg civarı |
| Menşei | Çin |
| Menzil | 1km/3km/4-6km |
| Ticari marka | Özelleştirilmiş |
| Tespit | 3 kilometreye kadar |
|---|---|
| Frekans bandı desteği | 30MHz - 6GHz |
| Tespit yüksekliği | 1km |
| DF Doğruluğu | 10° (aşağıda) ≤3° (havada asılı) |
| Güç Gerilimi | AC 100V-240V |
| Tespit Başarı Oranı | ≥95% |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 500-3000m |
| Algılama frekans bandı | 900MHz, 1,4GHz, 2,4GHz, 5,2GHz, 5,8GHz |
| Eşzamanlı hedefler | ≥10 sorti |
| Tepki Süresi | ≤6s |
| Çalışma Frekansı | S bandı (2,9 GHz; 5 çalışma frekansı noktası) |
|---|---|
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Veri Hızı | Arama: ≤2s |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ +55°C |
| Kapsam | Azimut 360° / Dikey 40° |
|---|---|
| Sıklık | 1,2-1,8 GHz |
| Çalışma Sistemi | 30.500 |
| Algılama Hızı | 1m/s-75m/s |
| Veri Hızı | ≥0,5Hz (Anten Dönüşü ≥30rpm) |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 metrekare) |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Güç Kaynağı | AC220V/250W |
| Etkili Aralık | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Başvuru | Konferans merkezi |
| OEM | Mevcut |
| Şartname | 200kgs |
| Menşei | Çin |