| Odległość zagłuszania | 100-300 mln |
|---|---|
| Adapter urządzenia | DC28V |
| Temperatura pracy | -20 ℃ do 70 ℃ |
| Wymiar | 189×55×24mm |
| Kolor urządzenia | Czarny |
| Nazwa | Zakłócacz bomb w konwoju |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy od daty dostawy |
| Temperatura pracy | -20°C do 50°C |
| Waga brutto | 60 kg |
| Rozmiar opakowania | 800*700*600mm |
| Całkowita moc wyjściowa | 140 W |
|---|---|
| Waga | 4,3 KG (jednostka), 11 KG (w opakowaniu) |
| Rozmiar | 277*80*51mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Czas pracy na baterii | 30 minut |
| Odległość robocza | 800-1200 metrów |
|---|---|
| Moc wyjściowa | Łącznie 170 W |
| Czas pracy | 40 minut |
| Zasilanie | Bateria wewnętrzna: 28V, 15Ah |
| Temperatura pracy | -20ºC do +55ºC |
| Całkowita moc | 550 W |
|---|---|
| Zasilanie | AC220V |
| Zasięg zakłóceń | 1000-2000m |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | Czarny |
| Całkowita moc wyjściowa | 125 W |
|---|---|
| Zużycie energii | 250 W |
| Antenna kierunkowa | Zysk 15dBi |
| Czas pracy na baterii | 40-50 minut |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Moc wyjściowa | 50 W na pasmo, 50 W-100 W (47-50 dBm), 100 W (50 dBm), 100 W, 50 W (47 dBm) |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | czarny, czarny szary żółty zielony |
| Stosowanie | Bezpieczeństwo wojskowe organów policyjnych, sprzęt sekuryty |
| Tworzywo | Aluminium i miedź, tworzywo sztuczne |
| Czas pracy na baterii | 30 minut |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20ºC do +55ºC |
| Zużycie energii | 145 W |
| Antenna panelowa | Zysk 8dBi |
| Rozmiar | 277×80×51mm |
| Czas pracy na baterii | 30 minut |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20ºC do +55ºC |
| Zużycie energii | 145 W |
| Rozmiar | 277 × 80 × 51 mm |
| Antenna panelowa | Zysk 8dBi |
| Całkowita moc | 300 W |
|---|---|
| Waga | 12 kg |
| Temperatura pracy | -25°C do +85°C |
| Wymiary | 510 × 480 × 440 mm |
| Czas pracy baterii | > 60 minut (praca ciągła) |