| Waga netto | 16 kg |
|---|---|
| Całkowita moc | 75 W. |
| Temperatura pracy | -30 ° C do 60 ° C. |
| Rozmiar opakowania | 550 x 450 x 300 mm |
| Promień ekranujący | 20-500 metrów przy -75dBm |
| Całkowita moc | 160 W |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa | 47dBm |
| Temperatura pracy | -25°C do +65°C |
| Zasilanie | AC 110-240V, DC 24V |
| Waga | 6 KG |
| Całkowita moc | 300 W |
|---|---|
| Waga | 12 kg |
| Temperatura pracy | -25°C do +85°C |
| Wymiary | 510 × 480 × 440 mm |
| Czas pracy baterii | > 60 minut (praca ciągła) |
| Temperatura pracy | -30 ° C do 60 ° C. |
|---|---|
| Całkowita moc | 330 W |
| Rozmiar opakowania | 800×700×600mm |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy 50 do 60 Hz (AC110 lub 240 V-DC 27 V) |
| Waga netto | 50 kg |
| Kanały | 20 pasm (CH1-48) |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | UAV 2 km FPV |
| Zasilanie | Prąd stały 28 V |
| Temperatura pracy | -20ºC do +70ºC |
| Zużycie energii | 700-1400 W |
| Zużycie energii | 140 W |
|---|---|
| Waga | 4,3 kg (waga opakowania: 7 kg) |
| Rozmiar | 660×290×50mm |
| Czas pracy na baterii | 60 minut |
| Włącz/wyłącz | 3 niezależne przełączniki dla każdego pasma |
| Zasilanie | AC220V |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 20-6000mhz |
| Waga brutto | 45 kg |
| Temperatura pracy | -20°C do +65°C |
| Zakres zagłuszania | 500-2000m (w zależności od warunków sieci sygnałowej) |
| Waga jednostki głównej | 16 kg |
|---|---|
| Wymiary | 350×190×490mm |
| Wilgotność robocza | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20ºC do +70ºC |
| Zasilanie | AC90-260V, DC24-28V |
| Aplikacja | Lotnisko, testowanie laboratoryjne/Jammer sygnałowy, Jammer, konferencja, dron kontrolny GPS/GALILEO |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | Czarny |
| Tworzywo | Aluminium i miedź, tworzywo sztuczne |
| Odległość sterowania | 1000 metrów,>500m |
| Rozmiar | 660X290X50mm |
|---|---|
| Waga | 2,8 kg, waga opakowania: 5 kg |
| Zużycie energii | 120 W |
| Temperatura pracy | -20ºC do +55ºC |
| Czas pracy na baterii | 60 minut |