| Jamming-afstand | 100300M |
|---|---|
| Apparaatadapter | DC28V |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Dimensie | 189×55×24mm |
| Apparatenkleur | Zwart |
| Naam | Konvooi bomstoorzender |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden vanaf de leveringsdatum |
| Werktemperatuur | -20°C tot 50°C |
| Bruto gewicht | 60 kg |
| Pakketgrootte | 800*700*600 mm |
| Totaal uitgangsvermogen | 140W |
|---|---|
| Gewicht | 4,3 kg (eenheid), 11 kg (verpakt) |
| Maat | 277*80*51mm |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Werktijd van de batterij | 30 minuten |
| Werkafstand | 800-1200 meter |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 170W totaal |
| Bedrijfstijd | 40 minuten |
| Voeding | Interne batterij: 28V, 15Ah |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Totaal vermogen | 550W |
|---|---|
| Voeding | AC220V |
| Interferentiewaaier | 10002000m |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zwart |
| Totaal uitgangsvermogen | 125W |
|---|---|
| Stroomverbruik | 250W |
| richtingantenne | 15dBi-winst |
| Werktijd van de batterij | 40-50 minuten |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Uitgangsvermogen | 50 W per band, 50 W-100 W (47-50 dBm), 100 W (50 dBm), 100 Watt, 50 W (47 dBm) |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | zwart, zwart grijs geel groen |
| Gebruik | Politie wetshandhaving Militaire veiligheid, secuïteit apparatuur |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Werktijd van de batterij | 30 minuten |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Stroomverbruik | 145W |
| Panelentenne | 8 dBi winst |
| Maat | 277×80×51mm |
| Werktijd van de batterij | 30 minuten |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Stroomverbruik | 145W |
| Maat | 277 × 80 × 51 mm |
| Panelentenne | 8 dBi winst |
| Vochtigheid | Tot 80% |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20-6000mhz |
| Bruto gewicht | 45 kg |
| Jamming Range | 500-2000m |
| Koelsysteem | 4 koelventilatoren |