| Rozmiar | 660X290X50mm |
|---|---|
| Waga | 2,8 kg, waga opakowania: 5 kg |
| Zużycie energii | 120 W |
| Temperatura pracy | -20ºC do +55ºC |
| Czas pracy na baterii | 60 minut |
| Moc wyjściowa | 50 W na pasmo, 50 W-100 W (47-50 dBm), 100 W (50 dBm), 100 W, 50 W (47 dBm) |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Waga | 45 kg, 10,5 kg,> 50 kg, <4 kg, 17 kg |
| Tworzywo | Aluminium i miedź, tworzywo sztuczne |
| Rozmiar | Średni rozmiar, 320 * 200 * 460 mm, 76 * 20 * 26 cm, 37,5 * 29 * 10 cm |
| Temperatura pracy | -20ºC do +70ºC |
|---|---|
| Zużycie energii | 700-5800 W |
| Stosowanie | Bezpieczeństwo wojskowe organów policyjnych, sprzęt sekuryty |
| Tworzywo | Aluminium i miedź, tworzywo sztuczne |
| Wymiar | 210*110*25 (mm) |
| Zasięg wykrywania | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specyfikacja | Zintegrowane rozwiązanie |
| Pochodzenie | Chiny |
| Pakiet Transportowy | Pakiet ze stopu aluminium |
| Zdolność produkcyjna | 100 sztuk/rok |
| Pakiet Transportowy | Pakiet ze stopu aluminium |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Aplikacja | Centrum konferencyjne |
| Znak firmowy | WaveSonics |
| Zdolność produkcyjna | 100 sztuk/rok |
| Specyfikacja | 200 kg |
|---|---|
| Aplikacja | Centrum konferencyjne |
| Zdolność produkcyjna | 10000 sztuk/rok |
| Efektywny zakres | 1 km/3 km/4-6 km |
| Pochodzenie | Chiny |
| Możliwość monitorowania | 360°/90° w czasie rzeczywistym |
|---|---|
| Kolor | jak pokazano na zdjęciu |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wykrywanie odległości | Do 1-3 km. |
| Oparte na technologii | Pasmo C i pasmo S |
| Pasma detekcyjne | 100MHz~6GHz |
|---|---|
| Główne zespoły | 433 MHz, 900 MHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Metoda pozycjonowania | Pozycjonowanie analizy protokołu |
| Łamanie protokołu | CRPC, identyfikator drona, identyfikator zdalny |
| Odległość fałszowania | 0 ~ 1 km |
| Czas pracy na baterii | 30-40 minut |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20ºC do +55ºC |
| Waga | 5,2 kg, waga opakowania: 8 kg |
| Rozmiar | 340*270*150 mm |
| Antena wewnętrzna | Zysk 6-8dBi |
| Pochodzenie | Chiny |
|---|---|
| Specyfikacja | Azymut 360 stopni; pełna przestrzeń powietrzna |
| Zasięg wykrywania | 1-3km |
| Antenna zakłócająca | Antena kierunkowa + dookólna |
| Zdolność produkcyjna | 100pie/rok |