| Zasięg detekcji | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specyfikacja | Zintegrowane rozwiązanie |
| Pochodzenie | Chiny |
| Aplikacja | Ochrona bezpieczeństwa |
| Znak firmowy | Dostępne OEM |
| Pochodzenie | Chiny |
|---|---|
| Specyfikacja | Azymut 360 stopni; pełna przestrzeń powietrzna |
| Zasięg wykrywania | 1-3km |
| Antenna zakłócająca | Antena kierunkowa + dookólna |
| Zdolność produkcyjna | 100pie/rok |
| Efektywny zakres | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specyfikacja | 200 kg |
| Pochodzenie | Chiny |
| Aplikacja | Centrum konferencyjne |
| Zdolność produkcyjna | 10000 sztuk/rok |
| Wykrywanie radarowe | 1 km/3 km/5 km |
|---|---|
| Specyfikacja | 200 kg |
| Pochodzenie | Chiny |
| zakłócanie częstotliwości | Dookólna i kierunkowa |
| Zdolność produkcyjna | 100 sztuk/rok |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 200 W |
| Częstotliwość | 2,4G 2400-2485 MHz |
| Wysokiej jakości gwarancja | 12 miesięcy |
| Czas dostawy | 5-8 dni |
| Czas dostawy | 5-8 dni |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 100 |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | UND |
| Efektywny zakres | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specyfikacja | 200 kg |
| Pochodzenie | Chiny |
| Aplikacja | Centrum konferencyjne |
| Zdolność produkcyjna | 10000 sztuk/rok |
| Odległość wykrywania | ≥ 1500 m |
|---|---|
| Kamera światła dziennego | 2688 x 1520 (RES) |
| Podrabianie zasięgu | Azymut: 360° |
| Fałszowanie pasm częstotliwości | 1,575,42 MHz ± 1,023 MHz (GPS-L1), 1602 MHz + N*5625 kHz (N do -6) (GLONASS-L1) |
| Wysokość wykrywania | 300 km |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 50 W |
| Częstotliwość robocza | 6700-6900 MHz |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Prąd roboczy | 3-4A |
| Aplikacja | anty-dron |
|---|---|
| Funkcja | Wytrzymały |
| Moc wyjściowa | 50 W |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Prąd roboczy | 3-4A |