| Aplikacja | anty-dron |
|---|---|
| Funkcja | Wytrzymały |
| Moc wyjściowa | 50 W |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Prąd roboczy | 3-4A |
| Aplikacja | anty-dron |
|---|---|
| Funkcja | Wytrzymały |
| Moc wyjściowa | 50 W |
| Częstotliwość | 5150-5350MHz |
| napięcie robocze | 8A~10A |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 50 W |
| Waga | 500g |
| Rozmiar | 117,1*25,6*16 mm |
| Napięcie - zasilanie | 24-30 V |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 30 W |
| Waga | 500g |
| Rozmiar | 109,5*28,5*16 mm |
| Napięcie - zasilanie | 24-30 V |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 100 W |
| Waga | 500g |
| Rozmiar | 117,1*25,6*16 mm |
| Napięcie - zasilanie | 24-30 V |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 200 W |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Prąd roboczy | 3-4A |
| Rozmiar | 117,1*25,6*16 mm |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 100 W |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Prąd roboczy | 3-4A |
| Rozmiar | 117,1*25,6*16 mm |
| Moc wyjściowa | 13W |
|---|---|
| Waga jednostki głównej | 6 KG |
| Wymiary | 125×30×12cm |
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20 ° C do +50 ° C. |
| Temperatura pracy | -20ºC do +55ºC |
|---|---|
| czas ładowania | 4 godziny |
| Waga | 4,3 KG (jednostka), 7 KG (w opakowaniu) |
| Wymiary | 660×290×50mm |
| Antena | Panel kierunkowy 8dBi |
| Promień zakleszczenia | 1000-3000 metrów |
|---|---|
| Moc wyjściowa | Łącznie 190 W |
| Zużycie energii | 380 W. |
| Ocena wodoodporności | IPX64 |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 75 ℃ |