| Wysokość wykrywania | 0 ~ 1200m |
|---|---|
| Odległość wykrywania FPV | ≥1,5 km (obsługuje analogowe oglądanie wideo w czasie rzeczywistym) |
| Czas wykrywania | ≤5 sekund |
| Wykrywanie zużycia energii | ≤100 W. |
| Zakłuszczanie czasu reakcji | ≤3 sekundy |
| Odległość wykrywania | 2 ~ 10 km |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości znajdowania kierunku | 2GHz ~ 6 GHz |
| Dokładność kierunkowa | ~10° |
| Tryb wykrywania | Bierne wykrywanie 360 ° |
| Częstotliwość odświeżania DF | 10-30 razy/minutę |
| Waga jednostki głównej | 6 KG |
|---|---|
| Wymiary | 120×21×10cm |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20 ° C do +50 ° C. |
| Zużycie energii | 200 W |
| Zasilanie | Bateria wewnętrzna (1h: 28V, 5A) lub bateria zewnętrzna |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 90 W. |
| Zużycie energii | 140 W |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Antena | Antena kierunkowa panelowa 8dBi |
| Dokładność pozycjonowania | ≤10 m |
|---|---|
| Wskaźnik powodzenia sondy | ≥99% |
| Zidentyfikuj czasy reakcji | ≤3s |
| Odległość lokalizacji wykrywania | 1-5 km |
| 1-5 km | 0m-1000m |
| Całkowita moc | 550 W |
|---|---|
| Zasilanie | AC220V |
| Zasięg zakłóceń | 1000-2000m |
| Waga | 38 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Pasma detekcyjne | 2,4 GHz, 5,8 GHz |
|---|---|
| Odległość wykrywania | 0-3 km |
| Zespoły jammingowe | 900 MHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| Odległość zagłuszania | 0-1 km |
| Wymiary | 730mm * 385mm * 120mm (±2mm) |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 100 W |
| Zakres częstotliwości | 1100-1500 MHz |
| napięcie robocze | 28 V |
| Prąd roboczy | 8 - 10A |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 50 W |
| Częstotliwość | 720-1020 MHz |
| Wymiar | 117*40*18mm |
| Waga | 230g |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 30 W |
| Częstotliwość | 5725-5850MHz |
| napięcie robocze | 24-36V |
| Rozmiar | 29,7*131*15,5 mm |