| Naam | Draagbare anti-drone jammer |
|---|---|
| Apparatenkleur | Groente |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 65°C |
| Werkende stroom | 4-5A |
| Batterijcapaciteit | 32000mAh |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50 W per band, 50 W-100 W (47-50 dBm), 100 W (50 dBm), 100 Watt, 50 W (47 dBm) |
| Spanning | 27/28 V gelijkstroom, 220 V, 28 V |
| Maat | Middelgrote maat, 320 * 200 * 460 mm, 76 * 20 * 26 cm, 37,5 * 29 * 10 cm |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Maat | 820×300×80mm |
|---|---|
| Gewicht | 6.45kg |
| Effectief bereik | 2000-2500 meter (afhankelijk van de echte omgeving) |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Garantie | 1 jaar |
| Uitvoerkanalen | 4 Outputs |
|---|---|
| Blokfrequentie | 900-5850 MHz |
| Jamming Range | 800m-1,2km |
| Voeding | DC28V |
| Antenne -winst | 10DBI |
| Continue werking | 20-30 minuten |
|---|---|
| Batterijduur | 1 tot 2 uren |
| Acculadingtijd | 4 uur |
| Effectief bereik | 1000-2000 meter (afhankelijk van omgevingsomstandigheden) |
| Afmetingen | 870×120×120 mm (breedste punt 210 mm) |
| levensduur van de batterij | 45-70 minuten |
|---|---|
| Stroomverbruik | 55W |
| Gewicht | 2 kg (apparaat), 3,6 kg (verpakt) |
| Afmetingen | 277×80×51mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +55°C |
| Jamming straal | 400-1000 meter |
|---|---|
| Voeding | AC110 of 220-240V/gelijkstroom 27V |
| Afmetingen | 560 × 235 × 95 mm |
| Gewicht | 11 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 150W |
| Voeding | AC 220V-DC 24V |
|---|---|
| Werktijd van de batterij | 30 minuten |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Stroomverbruik | 240W |
| Panelentenne | 10 dBi winst |
| Voeding | AC110-240V, DC 24V |
|---|---|
| Totaal RF-vermogen | 130W |
| Gewicht | 7.6 kg |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot +65°C |
| Afmetingen | 360×250×170 mm |
| Totaal uitgangsvermogen | 160W |
|---|---|
| Stroominvoer | AC220V/DC24V |
| Stroomverbruik | 280W |
| Antenne | Directionele paneelantenne 8dBi |
| Garantie | 1 jaar |