| Nazwa | zakłócacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Rozmiar | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm lub niestandardowe, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, dostosowane |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 1 rok, 12 miesięcy, 6 miesięcy, 2 lata |
| Waga | 1-2 KG, 40 g, 60 g, 28 g |
| Nazwa | przenośny zakłócacz sygnału |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiary | 145 x 80 x 45 mm |
| Waga | 1,0 kg |
| Czas pracy | Ponad 3,0 godziny z akumulatorem Ni-MH 8000 mAH |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 1 W ~ 1000 W |
| Częstotliwość | 20 MHz ~ 20 GHz |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Prąd roboczy | 3-4A |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 1 W ~ 1000 W |
| Częstotliwość | 20 MHz ~ 20 GHz |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Prąd roboczy | 3-4A |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Aplikacja | Wzmacniacz mocy RF |
| Rozmiar produktu | 20X15X2cm |
| Waga netto | 0,9 kg |
| Całkowita moc wyjściowa | 1 W ~ 1000 W |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Aplikacja | Wzmacniacz mocy RF |
| Rozmiar produktu | 20X15X2cm |
| Waga netto | 0,9 kg |
| Całkowita moc wyjściowa | 1 W ~ 1000 W |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 1 W ~ 1000 W |
| Częstotliwość | 20 MHz ~ 20 GHz |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Prąd roboczy | 3-4A |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 1 W ~ 1000 W |
| Częstotliwość | 20 MHz ~ 20 GHz |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Prąd roboczy | 3-4A |
| Zakres zagłuszania | 1000-1500 metrów |
|---|---|
| Wbudowana bateria | 24V 5A |
| Temperatura pracy | -22℃ do +70℃ |
| Moc wyjściowa | 60 watów |
| Zasilanie | /Pakiet /Zestawy zakłócaczy /telefonów komórkowych: |
| Temperatura pracy | -20 do +55° Celsjusza |
|---|---|
| Wilgotność | 30%-95% |
| Waga gospodarza | 86 KG |
| Moc wyjściowa | 630 W |
| Zasilanie | AC110-240V, DC 24V |