| Kleur | Zwart |
|---|---|
| levensduur van de batterij | 45-70 minuten |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Afmetingen | 277 × 80 × 51 mm |
| Gewicht | 2 kg (apparaat), 3,6 kg (verpakt) |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 45 kg, 10,5 kg,> 50 kg, <4 kg, 17 kg |
| Spanning | 27/28 V gelijkstroom, 220 V, 28 V |
| Verdienen | 45/50 dB, 50 dB, 45 dB |
| Voeding | Interne batterij: 24V, 8,5A |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Batterijduur | 40-50 minuten |
| Totaal uitgangsvermogen | 125W |
| Stroomverbruik | 250W |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan +65°C |
|---|---|
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | 5% -95% niet-condenserend |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zwart |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Antenne | 1× Omni-directionele antenne |
|---|---|
| Energieverbruik | 200W |
| Afmetingen | 260×167×68mm |
| Gewicht | 4,5 kg |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Detecteerbare dronetypen | Drones van de DJI-serie, drones voor het passeren en drones voor het verzenden van afbeeldingen |
|---|---|
| Detectie afstand | 1-5 km |
| Detectiefrequentieband | 860-930 MHz, 1,2 G, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 G |
| Voedingsspanningsbereik | 9-36V |
| Afmetingen | 167 mm × 83 mm × 42 mm (L×B×H) |
| Operationele Waaier | 2 kilometers |
|---|---|
| Storingfrequenties | GPS, WIFI 2.4G, 5.8G |
| Doelsystemen | UAV's, drones, ongeautoriseerde vliegtuigen |
| Sollicitatie | Beveiliging, militaire bescherming, bescherming van kritieke infrastructuur |
| Garantie | 1 jaar |
| Functie | Drone Jammer Block Signal of Drone, isoleer RF -signaal |
|---|---|
| Stroombron | Batterij |
| Maat | Middelgrote maat, 320 * 200 * 460 mm, 76 * 20 * 26 cm, 37,5 * 29 * 10 cm |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Dimensie | 210*110*25 (mm) |
| Stroomverbruik | 240W |
|---|---|
| Panelentenne | 10 dBi winst |
| Totaal uitgangsvermogen | 125W |
| Werktijd van de batterij | 45 minuten |
| Voedingsmodus | Interne batterij: 24 V, 5000 mAh; of Externe batterij |