| Naam | Wifi Drone-stoorzender |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur | -10°C tot +50°C |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | ≤80% |
| Stroomverbruik | ≤360W |
| Batterij | 24V, 33AH, ingebouwde standby-batterij zorgt voor een werking van 90-120 minuten |
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
|---|---|
| Stroomverbruik | 145W |
| Maat | 277 x 80 x 51 mm |
| Panelentenne | 8 dBi winst |
| Werktijd van de batterij | 30 minuten |
| Werkafstand | 800-1200 meter |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 170W totaal |
| Bedrijfstijd | 40 minuten continu gebruik |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Voeding | Interne batterij: 28V, 15Ah |
| Handelsmerk | WaveSonics |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Oorsprong | China |
| Naam | Antihommelmodule |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 10W |
| Frequentie | 5725-5850MHz |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Functie | Drone Jammer Block Signal of Drone, isoleer RF -signaal |
| Stroombron | Batterij |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Dimensie | 210*110*25 (mm) |
| Detectie | Radar |
|---|---|
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Specificatie | 100 kg rond |
| Oorsprong | China |
| neutralisatie | RF-jammer |
| Handelsmerk | WaveSonics |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Functie | Detector, tracking, stoorzender |
|---|---|
| Detectie | Radar |
| Handelsmerk | Aangepast |
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Specificatie | 100 kg rond |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Belangrijkste hoogtepunten | Stoorzender |
| Sollicitatie | Beveiligingsapparatuur |
| Functie | Drone-stoorzender |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |