| bandbreedte | Brede Band |
|---|---|
| ALC | ≥ 20dB |
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
| Mtbf | > 50000 uur |
| Rimpeling in band | 8db |
|---|---|
| Intermodulatie producten | ≤ -40dBc |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
| Frequentiestabiliteit | ≤ 0,01 ppm |
| Impedantie | 50Ω |
| Verdienen | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 23dbm, 2w/5w/10w/20w/40w/60w, 17±2dBm, 17dBm; 20dBm; 23dBm; 27dBm, 15~25dBm |
| Kleur | Zwart, wit |
| Frequentie | 900/1800/2100MHz,2,412-2,484GHz,900MHz / 2100MHz / 1800MHz,GSM900MHz-repeater,890-915MHz/935-960MHz |
| Maat | 150*138*32mm,130x100x20mm,165*115*35,240x182x22mm,25*19*2.2cm |
| Rimpeling in band | 8db |
|---|---|
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Intermodulatie producten | ≤ -40dBc |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
| Maat | 118×91×18mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentiebereik | 1100-1500 MHz |
| Werkspanning | 28V |
| Werkende stroom | 8 - 10A |
| Naam | Dual-band signaalversterkers |
|---|---|
| bandbreedte | Brede Band |
| Handmatige versterkingsregeling | 31dB / 1dB stap |
| Rimpeling in band | 8db |
| Intermodulatie producten | ≤ -40dBc |
| ALC | ≥ 20dB |
|---|---|
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
| Impedantie | 50Ω |
| Vochtigheid | < 90=""> |
| Vochtigheid | < 90=""> |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot 55 ° C |
| Maat | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Gewicht | 1 kg |
| Mtbf | > 50.000 uur |