| Naam | GaN-modul |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Frequentie | 250-400 MHz (aanpasbaar) |
| Bedrijfsspanning | 24-32V |
| Stroom | 100W |
| Naam | breedbandversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Frequentiebereik | 4000-4900 MHz |
| Uitgangsvermogen | 80W |
| Werkspanning | 24-28V |
| Naam | Wideband Machtsversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Sollicitatie | Antihommelmodule |
| Productgrootte | 100*58*13mm |
| Netto gewicht | 0,3 kg |
| Naam | RF-versterkermodules |
|---|---|
| Werkfrequentie | 700-6000mHz |
| Buiten de band Vals | 9kHz~1GHz: ≤-36dBm/30kHz 1GHz~12,75GHz: ≤-30dBm/30KHz |
| Werkspanning | DC+28V |
| Werkende stroom | ≤ 1,8 A |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Netwerkondersteuning | 2G, 3G, 4G. |
| Systeemwinst | 90db |
| Frequentiebereik | 900/1800/2100MHz |
| Gewicht | 30 kg |
| Verdienen | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 23dbm, 2w/5w/10w/20w/40w/60w, 17±2dBm, 17dBm; 20dBm; 23dBm; 27dBm, 15~25dBm |
| Kleur | blauw, zwart, wit, zilver/goud, goud |
| Frequentie | 900/1800/2100MHz,2,412-2,484GHz,900MHz / 2100MHz / 1800MHz,GSM900MHz-repeater,890-915MHz/935-960MHz |
| Maat | 150*138*32mm,130x100x20mm,165*115*35,240x182x22mm,25*19*2.2cm |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 800-1500 m² |
| Verdienen | 75db |
| Maat | 189*268*58mm |
| Gewicht | 4,5 kg |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 3000-5000 vierkante meter |
| Verdienen | 80db |
| Afmetingen | 354 × 268 × 58 mm |
| Gewicht | 7 Kg |
| Verdienen | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 23dbm, 2w/5w/10w/20w/40w/60w, 17±2dBm, 17dBm; 20dBm; 23dBm; 27dBm, 15~25dBm |
| Kleur | Zwart |
| Frequentie | 900/1800/2100MHz,2,412-2,484GHz,900MHz / 2100MHz / 1800MHz,GSM900MHz-repeater,890-915MHz/935-960MHz |
| Maat | 150*138*32mm,130x100x20mm,165*115*35,240x182x22mm,25*19*2.2cm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 6500-7200 MHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |