| Rozmiar opakowania | 250×240×100 mm |
|---|---|
| Zasilanie | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
| Waga netto | 1kg |
| Wbudowana bateria | 7.4V/8000mAh |
| Ciągłe działanie | ponad 3 godziny |
| Zasilanie | adapter 50 do 60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
|---|---|
| Wymiary | 238*134*57mm (bez anteny) |
| Waga brutto | 1,0 kg |
| Promień ekranujący | 30-100 metrów przy -75dBm (zależy od lokalnej siły sygnału) |
| Wbudowana bateria | 7.4V/8000mAh |