| Waga | 3,36 kg |
|---|---|
| Rozmiar | 470*360*8,5mm |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Całkowita moc wyjściowa | 16 watów |
| Zasilanie | AC100-240V, DC 12V |
| Rozmiar opakowania | 460×235×95mm |
|---|---|
| Temperatura pracy | -30 ° C do 60 ° C. |
| Całkowita moc | 80-100W |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Promień ekranujący | 20-150 metrów przy -75dBm (w zależności od lokalnej siły sygnału) |
| Moc wyjściowa | Łącznie 45 W, 1-3 W na każde pasmo |
|---|---|
| Zasilanie | AC110 lub 220 V do DC12 V |
| Rozmiar produktu | 450 x 238 x 60 mm (bez anteny) |
| Waga produktu | 8 KG |
| Czas pracy | Ciągłe działanie |
| Temperatura pracy | -30 do 60 ° C. |
|---|---|
| Waga netto | 6 KG |
| Rozmiar opakowania | 450 x 235 x 95 mm |
| Wymiary | 335 x 238 x 60 mm (bez anteny) |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy 50–60 Hz (110 lub 240 V AC–27 V DC) |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
|---|---|
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Waga brutto | 2 kg |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC220V-DC12V 8A) |
| Promień zakleszczenia | 5-30 metrów (w zależności od siły sygnału i otoczenia) |
| Waga | 0,8 kg |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10 ° C do +50 ° C. |
| Gwarancja | 1 rok od daty wysyłki |
| Wymiary urządzenia | 113 × 60 × 31 mm |
| Czas pracy baterii | 1-2 godziny przy pełnym naładowaniu |
| Waga | 1KG brutto |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10 do +55°C |
| Zakres zagłuszania | Promień 1-20 m (w zależności od lokalnego natężenia sygnału) |
| Ładowanie | 4 godziny pełnego ładowania, 1-2 godziny czasu pracy |
| Wymiary | 132x80x40mm (bez anten) |
| Waga brutto | 7kg na komplet |
|---|---|
| Wymiary pudełka | 470×420×115mm |
| Czas pracy | 365 dni ciągłej pracy |
| GPS L2/L5 | 1170-1280MHz |
| Zasilanie | Wejście AC 100-240 V do DC 12 V |
| Wymiary | 520×230×200mm (bez anten) |
|---|---|
| Waga netto | 7 kg |
| Temperatura pracy | -30 ° C do 60 ° C. |
| Promień ekranujący | 20-150 metrów przy -75dBm (w zależności od lokalnej siły sygnału) |
| Całkowita moc | 80-100W |
| Rozmiar opakowania | 25×24×8cm |
|---|---|
| Całkowita moc | 8,4 W |
| Bateria | Wbudowane 7,4 V/10000 mAh |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Promień ekranujący | 2-20 metrów przy -75dBm (w zależności od lokalnej siły sygnału) |