| Całkowita moc wyjściowa | 0,5 W |
|---|---|
| Waga | 250G |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Anteny | 2 zewnętrzne anteny dookólne |
| Wymiary | 4,4 cm × 9,5 cm × 2 cm |
| Typ | Lokalizator GPS, kontrola częstotliwości, zakłócacz UAV |
|---|---|
| Gwarancja | 36 miesięcy, 2 lata, 12 miesięcy, 3 lata, 1 rok |
| zapasowa bateria | 500mAh, bateria litowa, DC7.4V/850MA |
| Kolor | czarny, biały |
| Temperatura pracy | -20° do 65° C |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, AC 100 do 240 V |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 2,5 W |
| Waga | 850g |
| Wymiary | 78x34x138mm (bez anten) |
| Czas pracy | 1-2 godziny |
| Czas pracy | 50 minut |
|---|---|
| Wymiary | 200 x 135 x 50 mm (tylko jednostka główna, bez anten) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Promień zdalnego sterowania | 100-500 metrów (PCB-2046-CR) |
| Promień telefonu komórkowego | 20-50 metrów (-75dBm przy antenach dookólnych) |
| Wymiary | 335 x 238 x 60 mm (bez anteny) |
|---|---|
| Waga brutto | 8kg |
| Temperatura pracy | -30 do 60 ° C. |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Całkowita moc | Całkowita moc |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
|---|---|
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, AC 100 do 240 V |
| Zakres zagłuszania | 1-10M w zależności od siły sygnału |
| Waga | 800G |
| Wymiary | 62x30x118mm (bez anten) |
| Impedancja | 50 omów |
|---|---|
| Osiągać | 2-3 dBi |
| Max. Moc | 50 W |
| Kolor | Czarny |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Moc wyjściowa | 15w |
|---|---|
| Zasilanie | 50-60 Hz, 100-240 V AC |
| Wymiary | 346×116×60 mm |
| Waga | 4,0 KG |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Całkowita moc wyjściowa | 20 W (2,5 W na pasmo) |
|---|---|
| Promień zakleszczenia | 5-30 metrów |
| Rozmiar produktu | 320×240×60mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
|---|---|
| Czas pracy | 1-2 godziny |
| Wymiary | 126x76x35mm (bez anten) |
| Waga | 650g |
| Całkowita moc wyjściowa | 2,5 W |