| Temperatura pracy | -10 ° C do +50 ° C. |
|---|---|
| Wilgotność robocza | 30%-95% |
| Waga gospodarza | 6,0 kg |
| Zużycie energii | 480 W. |
| Zewnętrzny zasilacz | AC~220 V |
| Ochrona | 100% bezpieczne zabezpieczenie VSWR (izolator) dla każdego modułu |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | 50-150 metrów przy -75dBm |
| Czas pracy baterii | 1-2 godziny (dostępne są dodatkowe opcje baterii) |
| Wymiary | 490 x 370 x 190 mm (wys. × szer. × gł.) |
| Waga | 14 kg |
| Względna wilgotność pracy | 80% |
|---|---|
| Zasilanie | 150 W |
| Czas pracy | 24 godziny nieprzerwanie |
| Zakres zagłuszania | 5-30 metrów |
| Temperatura pracy | -40 do 55 ℃ |
| Wymiary | 380 × 280 × 130 mm z wbudowanymi antenami kierunkowymi o dużym wzmocnieniu 2-10 dBi |
|---|---|
| Rozmiar opakowania | 485 × 350 × 185 mm |
| Waga netto | 4,8 kg |
| Całkowita moc | 103 W |
| Odległość ekranująca | 10-100 metrów przy -75dBm |
| Temperatura pracy | -22℃ do +70℃ |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | Do 100 metrów (w zależności od lokalnej siły sygnału) |
| Porty wyjściowe | 10 pasm częstotliwości |
| Całkowita moc | 50 W |
| Materiał podwozia | stop aluminium |
| Rozmiar | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm lub niestandardowe, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, dostosowane |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Styl | Moda, torba ze sznurkiem, opaska na szyję, zaczep na ucho, niestandardowy woreczek zakłócający/bloku |
| Gwarancja | 1 rok, 12 miesięcy, 6 miesięcy, 2 lata |
| Waga | 1-2 KG, 40 g, 60 g, 28 g |
| Nazwa | Zakłócacz dronów |
|---|---|
| Zasilanie | AC100-240 V |
| Czas pracy | 40 minut |
| Waga | 1,2 kg |
| Wymiar | 145 x 95 x 45 mm |
| Nazwa | zakłócacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Waga netto | 7,0 kg |
| Wymiary | 238 mm (szerokość) × 60 mm (wysokość) × 395 mm (długość) |
| Promień ekranujący | 5-50 metrów |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC220V-DC12V) |
| Rozmiar | 746 mm dł. x 288 mm wys. x 79 mm szer., rozmiar niestandardowy, 19,8 * 10,8 cm, 37,5 * 29 * 10 cm, 3 |
|---|---|
| Aplikacja | Bezpieczeństwo publiczne, dla kobiet w ciąży. Anti-Tracking Anti-Spying Anti-Radiation, Sterowanie d |
| Waga | 10,5 kg, 12 kg, 10,92 kg (24,07 funta), 45 kg |
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 12 miesięcy, 1 rok |
| Zasilanie | AC 110-240 V lub 12 V/24 V DC |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa | 30dBm |
| Waga | 250G |
| Moc wyjściowa | 800 mW |
| Zakres zagłuszania | 1-10 metrów (-75dBm) |