| Nazwa | przenośny zakłócacz sygnału |
|---|---|
| Typ | sprzęt zakłócający, przenośny. Etui, Dron sterowany jednym klawiszem z powrotem do ziemi lub punktu |
| Rozmiar | 746 mm dł. x 288 mm wys. x 79 mm szer., rozmiar niestandardowy, 19,8 * 10,8 cm, 37,5 * 29 * 10 cm, 3 |
| Kolor | Czarny, standardowy czarny |
| Stan | Nowy |
| Wbudowana bateria | 27/28 V prądu stałego, 220 V, 28 V |
|---|---|
| Promień zakleszczenia | 2-3 km |
| Moc wyjściowa | 78 W |
| Rozmiar | 346×216×100 mm |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC220V-DC12V) |
|---|---|
| Wymiary | 238 mm (szerokość) * 60 mm (wysokość) * 395 mm (długość) |
| Waga netto | 7,0 kg |
| Typ | Lokalizator GPS, kontrola częstotliwości, zakłócacz UAV |
| Gwarancja | 36 miesięcy, 2 lata, 12 miesięcy, 3 lata, 1 rok |
| Zasilanie | AC100-240 V |
|---|---|
| Czas pracy | 50 minut |
| Waga | 1,8 kg |
| Wymiary | 200 x 135 x 50 mm (tylko jednostka główna, bez anten) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC220V-DC19V) |
|---|---|
| Promień zakleszczenia | 10m-60m |
| Moc wyjściowa RF | 22 W |
| Czas pracy | Ciągłe działanie |
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Promień zakleszczenia | 10-50 metrów (w zależności od siły sygnału i środowiska) |
|---|---|
| Moc wyjściowa RF | 26 watów |
| Waga brutto | 5,5 kg |
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Wymiary | 400 x 290 x 135 mm (bez anteny) |
|---|---|
| Waga netto | 16 kg |
| Temperatura pracy | -30 ° C do 60 ° C. |
| Promień ekranujący | 20-500 metrów przy -75dBm |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
|---|---|
| Rozmiar | 370*140*51mm |
| Waga | 4,0 KG |
| Całkowita moc wyjściowa | 19 W |
| Zasilanie | AC110-240V, DC 12V |
| Waga netto | 16 kg |
|---|---|
| Całkowita moc | 75 W. |
| Temperatura pracy | -30 ° C do 60 ° C. |
| Rozmiar opakowania | 550 x 450 x 300 mm |
| Promień ekranujący | 20-500 metrów przy -75dBm |
| Moc wyjściowa | 1000 watów |
|---|---|
| Zasilanie | AC110-240V, 24V lub 48V DC |
| Moduły na jednostkę | 11 |
| Godziny otwarcia | Nieograniczony |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |