| Styl | Kąpielówki, jammerka do pływania, bikini, koszulka z ochroną przeciwsłoneczną, top biustonosza i str |
|---|---|
| Kolor | Jak pokazują zdjęcia |
| Projekt | Projekty OEM, zlecić projektantom wykonanie nowego szkicu, druk kwiatowy, konfigurowalne, niestandar |
| Rozmiar | M, XL, L, S, XXS |
| Uszczelka | 1 szt./Torba Opp, torba Opp, życzenia klienta, 1 zestaw/torba Opp |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
|---|---|
| Waga | 50G |
| Moc wyjściowa | 15 dBm ± 2 dBm |
| Zakres zagłuszania | 3-10 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Wyświetlacz | Wyświetlacz LED |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
|---|---|
| Wzmocnienie anteny | 5dBi |
| moduły zakłócające | 6 |
| Zakres zagłuszania | 5-50 m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Źródło zagłuszania | Technologia skanowania częstotliwości |
| Zasilanie | Ładowarka samochodowa AC100-240V lub 12V |
|---|---|
| Czas pracy | 2,5 godziny |
| Waga | 1,6 kg |
| Wymiary | 220 x 140 x 70 mm (tylko jednostka główna, bez anten) |
| Zakres zagłuszania | Promień 10-30 metrów (-75dBm przy antenach dookólnych) |
| Zasilanie | AC 110-240V / DC 12V |
|---|---|
| Wymiary | 278 × 137 × 42 mm |
| Waga | 2,5 kg |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Zakres wilgotności | 5% - 95% |
| Zasilanie | adapter 50 do 60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
|---|---|
| Wymiary | 175x70x35mm (bez anteny) |
| Waga brutto | 1,5 kg |
| Wbudowana bateria | 7.4V/8000mAh |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Wilgotność | 5% - 95% |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Rozmiar | 470*360*8,5mm |
| Waga | 3 KG |
| Zużycie energii | 48w |
| Całkowita moc wyjściowa | 10 watów |
|---|---|
| Zasilanie | AC110-240V, DC 5V/8A |
| Waga | 2,8 kg |
| Rozmiar | 210×170×50mm |
| Temperatura pracy | -10℃ do +55℃ |
| Waga | 7,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 395 mm x 238 mm x 60 mm |
| Zasilanie | Kabel AC 100-240V i 12V do akumulatora samochodowego (długość 300mm) |
| Całkowita moc wyjściowa | 38 W. |
| Zakres zagłuszania | Do 40 m (w zależności od lokalnej siły sygnału) |
| Waga netto | 1,0 kg |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Wymiary | 87 x 40 x 143 mm (bez anten) |
| Zasilanie | AC 100-240 V, 50-60 Hz z adapterem DC12 V |
| Wydajność baterii | Czas ładowania 4 godziny, czas pracy 1-2 godziny |