| Nazwa | Zagłuszacz dronów przeciw Uav |
|---|---|
| żywotność baterii | 45-70 minut |
| Temperatura pracy | -20 ℃ do +55 ℃ |
| Zużycie energii | 55 W. |
| Wymiary | 277×80×51mm |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, AC 100 do 240 V |
|---|---|
| Efektywny zakres | 1-20 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Całkowita moc wyjściowa | 0,5 W |
| Waga | 250G |
| Zasilanie | Akumulator litowo-jonowy |
|---|---|
| Wymiary | 90×50×15mm (długość×szerokość×wysokość) |
| Waga netto | 0,32 kg |
| Ciągłe działanie | Około 2 godzin |
| Całkowita moc | 0,5 W. |
| Zasilanie | AC220V |
|---|---|
| Zużycie energii | 180 W |
| Wymiary | 300×200×150 mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -30°C do +60°C |
|---|---|
| WILGOTNOŚĆ WZGLĘDNA | 5% do 95% |
| Rozmiar opakowania | 68 (dł.) × 20 (szer.) × 10 (wys.) mm |
| Waga brutto | 20G |
| Efektywny zasięg (ekranowany promień) | 2-10 metrów |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
|---|---|
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, AC 100 do 240 V |
| Zakres zagłuszania | 1-10M w zależności od siły sygnału |
| Waga | 800G |
| Wymiary | 62x30x118mm (bez anten) |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Waga brutto | 20G |
| Wymiary opakowania | 68 (dł.) × 20 (szer.) × 10 (wys.) mm |
| WILGOTNOŚĆ WZGLĘDNA | 5-95% |
| Temperatura przechowywania | -50°C do +60°C |
| Moc wyjściowa | >20W |
|---|---|
| Waga jednostki głównej | 1,1 kg |
| Rozmiar | 500×42×100 mm |
| Wilgotność | 5%-95% |
| Temperatura pracy | -20 ° C do +50 ° C. |
| Czas pracy na baterii | 45-70 minut |
|---|---|
| Zużycie energii | 192W |
| Waga | 4,3 KG (urządzenie), 11 KG (w opakowaniu) |
| Rozmiar | 700*680*30mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zasilanie | 50-60 Hz, prąd przemiany prądu 100-240 V |
|---|---|
| Wbudowana bateria | 4300 mAh |
| Czas pracy | 1,5 godziny |
| Efektywny zakres | 10-30 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Waga | 950g |