| Wymiary | 90×50×15 mm (dł.×szer.×wys.) |
|---|---|
| Waga netto | 0,32 kg |
| Całkowita moc | 0,5 W. |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Promień ekranujący | 5-10 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Temperatura pracy | -22°C do +70°C |
|---|---|
| Waga | 22 kg |
| Rozmiar | 50*300*100mm (szerokość wspornika: 10cm) |
| czas ładowania | 3-4 godziny (wbudowana bateria litowa) |
| Użyj czasu | 45-70 minut |
| Temperatura pracy | -20ºC do +55ºC |
|---|---|
| czas ładowania | 4 godziny |
| Waga | 4,3 KG (jednostka), 7 KG (w opakowaniu) |
| Wymiary | 660×290×50mm |
| Antena | Panel kierunkowy 8dBi |
| Nazwa | zakłócacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Rozmiar | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm lub niestandardowe, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, dostosowane |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 1 rok, 12 miesięcy, 6 miesięcy, 2 lata |
| Waga | 1-2 KG, 40 g, 60 g, 28 g |
| Promień zakleszczenia | 10-50 metrów (w zależności od siły sygnału i środowiska) |
|---|---|
| Moc wyjściowa RF | 26 watów |
| Waga brutto | 5,5 kg |
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |