| Aplikacja | Lotnisko, testowanie laboratoryjne/Jammer sygnałowy, Jammer, konferencja, dron kontrolny GPS/GALILEO |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Stosowanie | Bezpieczeństwo wojskowe organów policyjnych, sprzęt sekuryty |
| Funkcjonować | sygnał blokowy dronu dronu, izolowany sygnał RF |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
|---|---|
| Waga | 4,5 kg |
| Zasilanie | AC110-240V, DC 12V |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Rozmiar | 510*380*9,5mm |
| Rozmiar | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm lub niestandardowe, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, dostosowane |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Styl | Moda, torba ze sznurkiem, opaska na szyję, zaczep na ucho, niestandardowy woreczek zakłócający/bloku |
| Gwarancja | 1 rok, 12 miesięcy, 6 miesięcy, 2 lata |
| Waga | 1-2 KG, 40 g, 60 g, 28 g |
| Wbudowana bateria | 27/28 V prądu stałego, 220 V, 28 V |
|---|---|
| Promień zakleszczenia | 2-3 km |
| Moc wyjściowa | 78 W |
| Rozmiar | 346×216×100 mm |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, AC 100 do 240 V |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 2,5 W |
| Waga | 850g |
| Wymiary | 78x34x138mm (bez anten) |
| Czas pracy | 1-2 godziny |
| Temperatura pracy | -20ºC do +55ºC |
|---|---|
| Waga | 4,3 KG (urządzenie), 7 KG (w opakowaniu) |
| Wymiary | 660*290*50mm |
| Czas pracy baterii | 40-50 minut |
| Całkowita moc wyjściowa | 100 W |
| Nazwa | Wi-Fi i Bluetooth |
|---|---|
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, AC 100 do 240 V |
| Całkowita moc wyjściowa | 2,5 W |
| Efektywny zakres | 1-20M (w zależności od siły sygnału) |
| Waga | 650g |
| Waga | 1KG brutto |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10 do +55°C |
| Zakres zagłuszania | Promień 1-20 m (w zależności od lokalnego natężenia sygnału) |
| Ładowanie | 4 godziny pełnego ładowania, 1-2 godziny czasu pracy |
| Wymiary | 132x80x40mm (bez anten) |
| Zużycie energii | 140 W |
|---|---|
| Waga | 4,3 kg (waga opakowania: 7 kg) |
| Rozmiar | 660×290×50mm |
| Czas pracy na baterii | 60 minut |
| Włącz/wyłącz | 3 niezależne przełączniki dla każdego pasma |
| Moc wyjściowa | 30dBm |
|---|---|
| Zasilanie | 110-220VAC, DC-5V-0,8A |
| Promień zakleszczenia | 1-10 metrów |
| Waga | 0,24 kg |
| Wymiary | 97×48×18mm |