| Nazwa | przenośny zakłócacz sygnału |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiary | 145 x 80 x 45 mm |
| Waga | 1,0 kg |
| Czas pracy | Ponad 3,0 godziny z akumulatorem Ni-MH 8000 mAH |
| Nazwa | Zakłócacz GPS w telefonie komórkowym |
|---|---|
| Waga | 1,8 kg |
| Wymiary | 200 x 135 x 50 mm (tylko jednostka główna, bez anten) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Czas pracy | 50 minut |
| Nazwa | Bloker częstotliwości telefonu komórkowego |
|---|---|
| Wymiary | 220×202×60mm |
| Waga | 0,75 kg |
| Temperatura przechowywania | -40 ° C do 60 ° C. |
| Moc wyjściowa RF | 3 waty |
| Waga urządzenia | 290G |
|---|---|
| Rozmiar urządzenia | 95mm×48mm×17mm |
| Wilgotność robocza | 5% do 80% |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Moc | 2W |
| Całkowita moc | 12 watów |
|---|---|
| Zasilanie | AC: 110/220 V DC 5 V, prąd elektryczny: 12 A |
| Promień ekranujący | Do 40 metrów, siła sygnału <= -75dbm |
| Waga urządzenia | 1,75 kg |
| Rozmiar | 21*17*6cm |
| Zasilanie | AC100-240 V |
|---|---|
| Czas pracy | 50 minut |
| Waga | 1,8 kg |
| Wymiary | 200 x 135 x 50 mm (tylko jednostka główna, bez anten) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
|---|---|
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V AC, z zasilaczem sieciowym |
| Typ | sprzęt zakłócający, przenośny. Etui, Dron sterowany jednym klawiszem z powrotem do ziemi lub punktu |
| Kolor | Czarny, standardowy czarny |
| Stan | Nowy |
| Typ | sprzęt zakłócający, przenośny. Etui, Dron sterowany jednym klawiszem z powrotem do ziemi lub punktu |
|---|---|
| Rozmiar | 746 mm dł. x 288 mm wys. x 79 mm szer., rozmiar niestandardowy, 19,8 * 10,8 cm, 37,5 * 29 * 10 cm, 3 |
| Waga | 10,5 kg, 12 kg, 10,92 kg (24,07 funta), 45 kg |
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 12 miesięcy, 1 rok |
| Zasilanie | AC 110-240 V do DC12 V |
|---|---|
| Wymiary | 200×133×66mm (bez anteny) |
| Waga netto | 1,8 kg |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Całkowita moc | 24 W |
| Nazwa | Zakłócacz GPS w telefonie komórkowym |
|---|---|
| Wymiary | 90×40×23mm |
| Promień zakleszczenia | 5-15 metrów |
| Moc wyjściowa | 33dBm |
| Zasilanie | Zapalniczka samochodowa 12V-24V DC |