| Metoda ładowania | 29,4 V Adapter ładujący |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 135 W |
| Odległość zagłuszania | 2,5-3 km (Mavic 2) |
| Czas pracy na baterii | 40 minut |
| Waga | 4,35 kg |
| Waga urządzenia | 800G |
|---|---|
| Wilgotność robocza | 5% do 80% |
| Temperatura pracy | -10℃ do +50℃ |
| Woltaż | AC100-240V/DC12V |
| Wymiary urządzenia | 130 mm × 80 mm × 38 mm |
| Promień zakleszczenia | 3 m do 30 m (20 m do 100 m dla dronów UAV) |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 1 W na pasmo, łącznie 10 W |
| Zasilanie | AC 100-240 V 50/60 Hz do DC 12 V |
| Wymiary | 145 x 95 x 45 mm (bez anten) |
| Waga | 1,5 kg |
| Nazwa | Przenośne blokady telefonów komórkowych |
|---|---|
| Waga urządzenia | 1500g |
| Wilgotność robocza | 5% do 80% |
| Całkowita moc wyjściowa | 7W |
| Woltaż | AC100-240V DC12V |
| Nazwa | Zakłócacz GPS w telefonie komórkowym |
|---|---|
| Bateria | 7,4 V/8000 mAh Ni-Mh |
| Czas pracy | ponad 3 godziny |
| Waga | 1kg |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Nazwa | Blokery sygnału GPS |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Waga | 15 kg |
| Zakres zagłuszania | 20-120 metrów (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Nazwa | przenośny zakłócacz sygnału |
|---|---|
| Typ | sprzęt zakłócający, przenośny. Etui, Dron sterowany jednym klawiszem z powrotem do ziemi lub punktu |
| Rozmiar | 746 mm dł. x 288 mm wys. x 79 mm szer., rozmiar niestandardowy, 19,8 * 10,8 cm, 37,5 * 29 * 10 cm, 3 |
| Kolor | Czarny, standardowy czarny |
| Stan | Nowy |
| Nazwa | przenośny zakłócacz sygnału |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar | 200 x 135 x 50 mm (tylko jednostka główna, bez anten) |
| Waga | 1,8 kg |
| Zasilanie | Ładowarka samochodowa AC100-240V lub 12V |
| Czas pracy | 50 minut |
|---|---|
| Waga | 1,8 kg |
| Wymiary | 200 x 135 x 50 mm (tylko jednostka główna, bez anten) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilanie | AC100-240 V |
| Typ | sprzęt zakłócający, przenośny. Etui, Dron sterowany jednym klawiszem z powrotem do ziemi lub punktu |
|---|---|
| Kolor | Czarny, standardowy czarny |
| Aplikacja | Bezpieczeństwo publiczne, dla kobiet w ciąży. Anti-Tracking Anti-Spying Anti-Radiation, Sterowanie d |
| Waga | 10,5 kg, 12 kg, 10,92 kg (24,07 funta), 45 kg |
| Stan | Nowy |