| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
|---|---|
| منبع تغذیه | شارژر ماشین AC110-240V، DC 12V |
| ابعاد | 215 × 140 × 90 میلی متر (بدون آنتن) |
| آنتن | 2.0dBi |
| توان کل | 32W |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz |
|---|---|
| توان کل | 5.6 وات |
| شعاع محافظ | 2-20 متر در -75dBm |
| باتری داخلی | 7.4V/4700mAh |
| عمل مداوم | 1.5 ساعت |
| محدوده جنجال | 3 تا 20 متر شعاع |
|---|---|
| میانگین توان خروجی | 1-2 وات |
| اندازه | 16.5*94*45mm (بدون آنتن) |
| وزن | 1050 گرم |
| مدت زمان باتری | تقریبا 2 ساعت |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
|---|---|
| شعاع محافظ | 2-30 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| توان کل | 24 وات |
| اندازه بسته بندی | 330×250×80 میلی متر |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz (110-240V AC/12V DC) |
| دامنه موثر | 1-20M (بسته به قدرت سیگنال) |
|---|---|
| وزن | 650 گرم |
| ابعاد دستگاه | 126x76x35mm (آنتن شامل نمی شود) |
| زمان کار | 1-2 ساعت |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| منبع تغذیه | 50-60 هرتز، AC 100-240 ولت |
|---|---|
| زمان کار | 1.5 ساعت |
| دامنه موثر | 10-30M (بسته به قدرت سیگنال) |
| ابعاد | 90x38x156mm (به استثنای آنتن) |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| اندازه | 14.5 * 9.5 سانتی متر، 20 * 10 سانتی متر یا سفارشی، 21.5 * 20 سانتی متر، 16 * 11 سانتی متر، سفارشی |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| سبک | مد، کیف بند، بند گردن، قلاب گوش، کیسه مسدود کننده سیگنال تلفن همراه سفارشی |
| گارانتی | 1 سال، 12 ماه، 6 ماه، 2 سال |
| وزن | 1-2 کیلوگرم، 40 گرم، 60 گرم، 28 گرم |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| ابعاد | 90×38×156 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
| وزن | 950 گرم |
| زمان کار | 1.5 ساعت |
| قدرت خروجی کل | 6.5 وات |
| اندازه بسته بندی | 250×240×100 میلی متر |
|---|---|
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz (110-240V AC/12V DC) |
| وزن خالص | 1 کیلوگرم |
| باتری داخلی | 7.4V/8000mAh |
| عمل مداوم | 3+ ساعت |
| منبع تغذیه | AC100-240V |
|---|---|
| زمان کار | 50 دقیقه |
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| ابعاد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، شامل آنتن نمی شود) |
| گارانتی | 1 سال |