| نور شاخص | چراغ سیگنال سبز |
|---|---|
| رنگ بدنه | سفید |
| وزن خالص | 11 گرم |
| ابعاد | 73.3 میلی متر (L) × 30.3 میلی متر (W) × 9.3 میلی متر (H) |
| دمای کاری | -25 درجه سانتی گراد تا 55 درجه سانتی گراد |
| وزن خالص | 0.32 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 90×50×15 میلی متر (طول × عرض × ارتفاع) |
| توان کل | 0.5W |
| شعاع محافظ | 5-10 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| عمل مداوم | تقریبا 2 ساعت |
| منبع تغذیه | DC 5V، 0.5A |
|---|---|
| محدوده جنجال | 3-10 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| ابعاد | 66 میلی متر × 23 میلی متر × 10 میلی متر |
| وزن | 50 گرم |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz (AC110/240V-DC27V) |
|---|---|
| ابعاد | 335 × 238 × 60 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +60 درجه سانتیگراد |
| توان کل | 70 وات |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| منبع تغذیه | AC110-240V تا DC12V |
|---|---|
| زمان کار | 120+ دقیقه با باتری داخلی 7.4V/10000mAh |
| شعاع پارازیت | 2-20 متر |
| رنگ | خاکستری |
| اندازه محصول | 165 × 93 × 46 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
| توان کل | 0.5W |
|---|---|
| ابعاد | 90 × 50 × 15 میلی متر (طول × عرض × ارتفاع) |
| منبع تغذیه | باتری های لیتی شارژ پذیر |
| وزن خالص | 0.32 کیلوگرم |
| شعاع محافظ | 5-10 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| وزن | 45 کیلوگرم، 10.5 کیلوگرم،> 50 کیلوگرم، <4 کیلوگرم، 17 کیلوگرم |
| ولتاژ | 27/28 ولت DC، 220 ولت، 28 ولت |
| به دست آوردن | 45/50dB,50dB,45dB |
| باتری | 4000mA/H داخلی |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 2.5 وات |
| وزن | 650 گرم |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، AC 100 تا 240 ولت |
| زمان کار | 1-2 ساعت |
| توان خروجی | 33dBm |
|---|---|
| شعاع پارازیت | 5-15 متر |
| وزن | تقریباً 0.25 کیلوگرم |
| ابعاد | 90 × 40 × 23 میلی متر |
| آنتن | 2 آنتن همه جهته |
| وزن | 0.8 کیلوگرم |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتیگراد تا +50 درجه سانتیگراد |
| گارانتی | 1 سال از تاریخ ارسال |
| ابعاد دستگاه | 113 × 60 × 31 میلی متر |
| زمان اجرای باتری | 1-2 ساعت با شارژ کامل |