| Wymiary | 400 x 290 x 135 mm (bez anteny) |
|---|---|
| Waga netto | 16 kg |
| Waga brutto | 18kg (15kg + 3kg anteny) |
| Całkowita moc | 75 W. |
| Temperatura pracy | -30°C do +60°C |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC220V-DC24V 10A) |
|---|---|
| Promień przechwytywania | 10-50 metrów (w zależności od siły sygnału i środowiska) |
| Waga brutto | 5,5 kg |
| Wymiary | 330×280×120 mm |
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -30 ° C do 60 ° C. |
|---|---|
| Całkowita moc | 330 W |
| Rozmiar opakowania | 800×700×600mm |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy 50 do 60 Hz (AC110 lub 240 V-DC 27 V) |
| Waga netto | 50 kg |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC220V-DC19V) |
|---|---|
| Promień zakleszczenia | 10m-60m |
| Moc wyjściowa RF | 22 W |
| Czas pracy | Ciągłe działanie |
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Całkowita moc wyjściowa | 100 W |
|---|---|
| Zasilanie | AC110-240V, DC 27V 10A |
| Zużycie energii | 150 W |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Zakres zagłuszania | 20-80 metrów (w zależności od lokalnej siły sygnału) |
| Waga | 9,6 kg |
|---|---|
| Wymiary | 415 mm (dł.) × 340 mm (szer.) × 174 mm (wys.) |
| Zakres zagłuszania | Promień 30-100 metrów (-75dBm przy antenach dookólnych) |
| Działanie bateryjne | 1-2 godziny czasu pracy |
| Zasilanie | AC110 lub 220-240V / DC 27V lub zewnętrzny zasilacz AC110-220V |
| Temperatura pracy | -20ºC do +55ºC |
|---|---|
| Zużycie energii | 240 W |
| Waga | 4,3 KG (jednostka), 11 KG (w opakowaniu) |
| Rozmiar | 277×80×51mm |
| Całkowita moc wyjściowa | 125 W |
| Czas pracy | 1-2 godziny |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Waga | 800G |
| Wymiary | 113x60x31mm |
| Zasilanie | AC110-240V, DC 12V/2A |
| Promień zakleszczenia | Do 1,5 km |
|---|---|
| Waga jednostki głównej | 16 kg |
| Wymiary | 551 x 358 x 226 mm |
| Temperatura pracy | -10 ° C do +50 ° C. |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Całkowita moc | 12 watów |
|---|---|
| Zasilanie | AC: 110/220 V DC 5 V, prąd elektryczny: 12 A |
| Promień ekranujący | Do 40 metrów, siła sygnału <= -75dbm |
| Waga urządzenia | 1,75 kg |
| Rozmiar | 21*17*6cm |