| Rozmiar opakowania | 330×250×80mm |
|---|---|
| Waga netto | 2 kg |
| Zasilanie | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
| ładowarka samochodowa | Wejście DC12V |
| Długość anteny | 166 mm |
| Temperatura pracy | -20ºC do +55ºC |
|---|---|
| czas ładowania | 4 godziny |
| Waga | 4,3 KG (jednostka), 7 KG (w opakowaniu) |
| Wymiary | 660×290×50mm |
| Antena | Panel kierunkowy 8dBi |
| Wilgotność | 30%-95% |
|---|---|
| Zasilanie | AC220V, DC24V |
| Zakres zagłuszania | 20-120m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Zużycie energii | 400 Watt |
| Waga | 15 KG |
| Zasilanie | Akumulator litowo-jonowy |
|---|---|
| Wymiary | 90×50×15mm (długość×szerokość×wysokość) |
| Waga netto | 0,32 kg |
| Ciągłe działanie | Około 2 godzin |
| Całkowita moc | 0,5 W. |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy 50 do 60 Hz |
|---|---|
| Całkowita moc | 125 W |
| Promień ekranujący | 20-150 metrów przy -75dBm |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Temperatura pracy | -30 ° C do 60 ° C. |
| Wbudowana bateria | 7,4 V/12000 mAh |
|---|---|
| Całkowita moc | 16w |
| Waga netto | 1,5 kg |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Ciągłe działanie | Ponad 2,5 godziny |
| Wymiary | 350×190×490mm |
|---|---|
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Zużycie energii | 400 W |
| Zasilanie | AC90-260V, DC24-28V |
| Waga jednostki głównej | 16,8 kg |
| Zasilanie | Ładowarka samochodowa AC100-240V lub 12V |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | Promień 10-30 metrów |
| Czas pracy | 2,5 godziny, akumulator Ni-Mh 16000 mAH |
| Wymiary | 220 x 140 x 70 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zakres temperatur | -10 do +55℃ |
|---|---|
| WILGOTNOŚĆ WZGLĘDNA | ≤90% (wilgotność względna) |
| Ciśnienie powietrza | 86 ~ 106 kPa |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Wejście zasilania | AC 160 V-240 V |
| Zasilanie | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
|---|---|
| Długość anteny | 166 mm |
| Wzmocnienie anteny | 2.0dBi |
| Całkowita moc | 12W |
| Wbudowana bateria | 7,4 V/12000 mAh |