| Typ | Wzmacniacz trójzakresowy |
|---|---|
| Kompatybilność sieciowa | 5G, 4G, 3G, 2G, GSM |
| Obszar pokrycia | 1500-2500 metrów kwadratowych |
| szybkość transmisji | ≤ -36 dBm/30 kHz |
| Anteny | 2 anteny zewnętrzne 2,0 dBi |
| Zakres operacyjny | 2,4 ~ 2,5 GHz, 5,0 ~ 5,875 GHz |
|---|---|
| Moc wejściowa | 0 ~ 20 dBm |
| Przekazanie zysków | 15-18dB |
| Moc wyjściowa | 2W (33dBm) |
| Rysunek hałasu | typowo ≤3,5 dB |
| Zakres częstotliwości | 1420-1470 MHz |
|---|---|
| Napięcie robocze | 12-20V |
| Moc wyzwalacza wejściowego | Min.: 3 dBm Maks.: 27 dBm |
| Obecnie zaopatrzenie | 1,8 A przy wyjściu 35 dBm 12 V |
| Rozmiar skorupy | 117*58*16(mm) |
| Zasilanie | AC220V lub 110V |
|---|---|
| Zużycie energii | 1000 watów |
| Waga | 65 KG |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zakres zagłuszania | 100-600 m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Całkowita moc wyjściowa | 300 W |
|---|---|
| Waga | 25 KG |
| Wymiary | 510 × 430 × 350 mm |
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Wymiary | 580×280×410mm |
|---|---|
| Wilgotność robocza | 30%-95% |
| Moduły zakłócające | 6 |
| Opcjonalna bateria zewnętrzna | 24 V DC |
| Zakres zagłuszania | 50-500 m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) | 320×120×430 mm |
|---|---|
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Liczba anten | 6 |
| Zakres zagłuszania | 20-120 metrów (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Zasilanie | AC220V lub 110V |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 300 W |
| Zużycie energii | 1000 watów |
| Wilgotność | 5%-95% |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Typ | Wzmacniacz sygnału 4G |
|---|---|
| Kompatybilność sieciowa | 2G, 3G, 4G |
| Obszar pokrycia | 6000-12000 mkw |
| Wzrost wzmacniacza | 85,0 dB |
| Częstotliwość | 2100 MHz |
| Osiągać | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
| Kolor | Czarny |
| Częstotliwość | 900/1800/2100 MHz, 2,412–2,484 GHz, 900 MHz / 2100 MHz / 1800 MHz, wzmacniacz GSM900 MHz, 890–915 MH |
| Rozmiar | 150*138*32mm,130x100x20mm,165*115*35240x182x22mm,25*19*2,2cm |