| Zakres częstotliwości | 900/2100 MHz |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 23dBm |
| Osiągać | 75db |
| Waga | 4 kg |
| złącze radiowe | N-Kobieta |
| Temperatura pracy | -20 do +55° Celsjusza |
|---|---|
| Wilgotność | 30%-95% |
| Waga gospodarza | 86 KG |
| Moc wyjściowa | 630 W |
| Zasilanie | AC110-240V, DC 24V |
| Zasilanie | AC110-240V, DC 24V |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 630 W |
| Promień zakleszczenia | 50-500M w zależności od siły sygnału otoczenia |
| Zużycie energii | 2000 W |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Częstotliwość | 900MHz |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 27dBm |
| Osiągać | 80 dB |
| Waga | 1kg |
| Obszar pokrycia | 3000-5000 mkw |
| Zasilanie | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Waga | 15 KG |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Zakres zagłuszania | 20-120m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Bateria wewnętrzna | 24 V DC, czas pracy 2 godziny |
| Wymiary | 592×395×265 mm |
|---|---|
| Wilgotność | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zakres zagłuszania | 50-300 m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Liczba anten | 3 |
| Częstotliwość | 900MHz |
|---|---|
| Obszar pokrycia | 6 000-12 000 mkw |
| Moc wyjściowa | 33dBm |
| Waga | 4 kg |
| Wzmocnienie anteny | 5dBi |
| Osiągać | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
| Kolor | niebieski, czarny, biały, srebrny/złoty, złoty |
| Częstotliwość | 900/1800/2100 MHz, 2,412–2,484 GHz, 900 MHz / 2100 MHz / 1800 MHz, wzmacniacz GSM900 MHz, 890–915 MH |
| Rozmiar | 150*138*32mm,130x100x20mm,165*115*35240x182x22mm,25*19*2,2cm |
| Wilgotność | 30%-95% |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Typ anteny | Anteny dookólne o dużym wzmocnieniu |
| Wymiary | 580 × 280 × 410 mm |
| Waga | 35 kg |
| Typ | Wzmacniacz sygnału 4G |
|---|---|
| Obszar pokrycia | 3000-5000 mkw |
| Pasma częstotliwości | 700/900/1800/2100/2600 MHz |
| Moc wyjściowa | 27dBm |
| Wymiary | 460 × 350 × 163 mm |