| Zużycie energii | 2400 W. |
|---|---|
| Waga gospodarza | 86 KG |
| Wymiary hosta | 625×500×700 mm (dł.×wys.×szer.) |
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20 do +55°C |
| Zasilanie | AC220V lub 110V |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 400 watów |
| Waga | 28 kg |
| Wymiary | 592*395*265mm |
| Zakres zagłuszania | 50-600 metrów (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Nazwa | Moduły dronów |
|---|---|
| Typ | Moduł radiowy |
| Moc wyjściowa | 30 W |
| Częstotliwość | 5725-5850MHz |
| napięcie robocze | 24-36V |
| Moduły na jednostkę | 15 |
|---|---|
| Zasilanie | AC110-240V, DC 28V |
| Waga | 75 kg |
| Wymiary anteny zewnętrznej | 640×540×550 mm (dł.×wys.×szer.) |
| Zakres wilgotności | 5%-95% |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 50 W |
| Częstotliwość | 1,2 GHz |
| napięcie robocze | Prąd stały 24-32V |
| Rozmiar | 29,7*131*15,5 mm |
| Moc wyjściowa | 1000 watów |
|---|---|
| Zasilanie | AC110-240V, 24V DC |
| Moduły na jednostkę | 15 |
| Zdalne sterowanie | Przewodowy włącznik/wyłącznik |
| Zdalne monitorowanie | Regulowana moc wyjściowa za pomocą przewodowej płyty sterującej |
| Zasilanie | AC220V |
|---|---|
| Obszar zagłuszania | 20-80m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Waga | 8kg |
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Moc DC | 24 V, 15 A z akumulatorem wewnętrznym (2 godziny pracy) |
| Typ | Wzmacniacz sygnału 4G |
|---|---|
| Obszar pokrycia | 3000-5000 mkw |
| szybkość transmisji | 75MHz |
| Częstotliwość | 1800MHz |
| Osiągać | 80 dB |
| Typ | Wzmacniacz sygnału 4G |
|---|---|
| Kompatybilność sieciowa | 2G, 3G, 4G, GSM |
| Obszar pokrycia | 3000-5000 mkw |
| Wzrost wzmacniacza | 80 dB |
| Waga | 5,5 kg |
| Typ | Wzmacniacz sygnału 4G |
|---|---|
| Obsługiwane sieci | 2G, 3G, 4G |
| Obszar pokrycia | 800-1500 mkw |
| Zakres częstotliwości | 1800/2100 MHz |
| Waga | 1kg |