| تایپ کنید | تقویت کننده سه باند |
|---|---|
| سازگاری با شبکه | 5G، 4G، 3G، 2G، GSM |
| منطقه پوشش | 1500-2500 متر مربع |
| نرخ انتقال | ≤ -36dBm/30KHz |
| آنتنای | 2 آنتن خارجی 2.0dBi |
| دامنه عملیاتی | 2.4 ~ 2.5 گیگاهرتز، 5.0 ~ 5.875 گیگاهرتز |
|---|---|
| برق ورودی | 0 تا 20 دبیلم |
| سود انتقال | 15-18 دسی بل |
| توان خروجی | 2W (33dBm) |
| رقم سر و صدا | ≤3.5 دسی بل معمولی |
| محدوده فرکانس | 1420-1470 مگاهرتز |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی | 12-20 ولت |
| قدرت ماشه ورودی | حداقل: 3dBm حداکثر: 27dBm |
| عرضه فعلی | 1.8A@Pout 35dBm 12V |
| اندازه پوسته | 117*58*16 (میلی متر) |
| منبع تغذیه | AC220 ولت یا 110 ولت |
|---|---|
| مصرف برق | 1000 وات |
| وزن | 65 کیلوگرم |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 100-600 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| قدرت خروجی کل | 300 وات |
|---|---|
| وزن | 25 کیلوگرم |
| ابعاد | 510 × 430 × 350 میلی متر |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| ابعاد | 580×280×410 میلی متر |
|---|---|
| رطوبت عملیاتی | 30 تا 95 درصد |
| ماژول های Jammer | 6 |
| باتری خارجی اختیاری | 24 ولت دی سی |
| محدوده جنجال | 50-500 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| ابعاد (L×W×H) | 320×120×430 میلی متر |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| تعداد آنتن | 6 |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| منبع تغذیه | AC220 ولت یا 110 ولت |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 300 وات |
| مصرف برق | 1000 وات |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| تایپ کنید | تقویت کننده سیگنال 4G |
|---|---|
| سازگاری با شبکه | 2G، 3G، 4G |
| منطقه پوشش | 6000-12000 متر مربع |
| افزونه افزونه | 85.0dB |
| فرکانس | ۲۱۰۰ مگاهرتز |
| به دست آوردن | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| توان خروجی | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
| رنگ | مشکی |
| فرکانس | 900/1800/2100 مگاهرتز، 2.412-2.484 گیگاهرتز، 900 مگاهرتز / 2100 مگاهرتز / 1800 مگاهرتز، تکرارکننده G |
| اندازه | 150*138*32 میلی متر، 130 x 100 x 20 میلی متر، 165 * 115 * 35،240 x182 x 22 میلی متر، 25 * 19 * 2.2 س |