| Voeding | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1015W |
| Gewicht | 65KG |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | straal van 5-50 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 25-30 Watt |
| Bedrijfstemperatuur | -10℃ aan +55℃ |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Maat | 330×238×60mm |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
|---|---|
| Modules per eenheid | 15 |
| Voeding | AC110-240V, 24V gelijkstroom |
| Uitgangsvermogen | 1135 Watt |
| Draadloze afstandsbediening | On/Off Schakelaar |
| Verdienen | 50±1,0 dB |
|---|---|
| Tijdvertraging | < 1 μs |
| Bedrijfstemperatuur | -20 aan +80°C |
| Uitgangsvermogen | 50 ± 1 dBm |
| Afmetingen | 175 mm × 164 mm × 60 mm (L × B × H) |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Netwerkondersteuning | 2G, 3G, 4G. |
| Systeemwinst | 90db |
| Frequentiebereik | 900/1800/2100MHz |
| Gewicht | 30 kg |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot 55 ° C |
| Vochtigheid | < 90=""> |
| Mtbf | > 50.000 uur |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
|---|---|
| Voeding | AC100-240V, DC9V/5A |
| Vochtigheid | < 90=""> |
| Maat | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Gewicht | 1 kg |
| Gewicht | 15KG |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Afmetingen | 320×120×430mm (lengte × breedte × hoogte) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 20-120 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Vochtigheid | 30% tot 60% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55°C |
| Uitgangsvermogen | 500W |
| Gewicht | 47 kg |
| Het blokkeren Gebied | 50-600 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |