| Nazwa | Więzienne zagłuszacze telefonów komórkowych |
|---|---|
| Wymiary | 720 × 490 × 240 mm (dł. × szer. × wys.) |
| Waga | 65 KG |
| Zużycie energii | 1000 watów |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zasilanie | AC110-240V |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 1000 W |
| Waga | 65 KG |
| Wilgotność | 5%-95% |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
|---|---|
| Wilgotność | 30%-95% |
| Wymiary | 580 × 280 × 410 mm |
| Typ anteny | Anteny dookólne o dużym wzmocnieniu |
| Bateria zewnętrzna (opcjonalnie) | 24 V DC |
| Nazwa | Blokery sygnału GPS |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Waga | 15 kg |
| Zakres zagłuszania | 20-120 metrów (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Nazwa | Zakłócacz bomb w konwoju |
|---|---|
| Wymiary | 661 × 460 × 270 mm |
| Waga | 55 kg |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20ºC do +55ºC |
| ALC | ≥ 20dB |
|---|---|
| Rysunek hałasu | ≤ 6dB |
| Opóźnienie | ≤ 1,5 µs |
| Impedancja | 50 Ω |
| Wilgotność | < 90% |
| Waga | 15 KG |
|---|---|
| Wymiary | 320×120×430mm |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Zakres zagłuszania | 20-120m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
|---|---|
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Wymiary | 592×395×265 mm |
| Zakres zagłuszania | 50-300 m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Moduły zakłócające | 5 |
| Nazwa | Zakłócacz bomb w konwoju |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 1300 watów |
| Źródło sygnału | DDS |
| Zasilanie | AC110-240V, 24V lub 48V DC |
| Moduły na jednostkę | 13 |
| Nazwa | Wzmacniacz sygnału Wi-Fi |
|---|---|
| Zakres operacyjny | 2,4 ~ 2,5 GHz, 5,0 ~ 5,875 GHz |
| Moc wejściowa | 0 ~ 20 dBm |
| Przekazanie zysków | 15-18dB |
| Moc wyjściowa | 2W (33dBm) |