| نام | مسدود کننده های تلفن همراه زندان |
|---|---|
| ابعاد | 720×490×240 میلیمتر (L×W×H) |
| وزن | 65 کیلوگرم |
| مصرف برق | 1000 وات |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | AC110-240V |
|---|---|
| توان خروجی | 1000 وات |
| وزن | 65 کیلوگرم |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| ابعاد | 580 × 280 × 410 میلی متر |
| نوع آنتن | آنتن های همه جهته با بهره بالا |
| باتری خارجی (اختیاری) | 24 ولت دی سی |
| نام | مسدود کننده های سیگنال GPS |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| نام | کاروان بمب جمر |
|---|---|
| ابعاد | 661×460×270 میلی متر |
| وزن | 55 کیلوگرم |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| ALC | ≥ 20dB |
|---|---|
| رقم سر و صدا | ≤ 6dB |
| تاخیر زمانی | ≤ 1.5 میکرو ثانیه |
| امپدانس | 50Ω |
| رطوبت | < 90% |
| وزن | 15 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 320×120×430 میلی متر |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| ابعاد | 592×395×265mm |
| محدوده جنجال | 50-300 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| ماژول های Jammer | 5 |
| نام | کاروان بمب جمر |
|---|---|
| توان خروجی | 1300 وات |
| منبع سیگنال | DDS |
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V یا 48V DC |
| ماژول ها در هر واحد | 13 |
| نام | تکرار کننده سیگنال وای فای |
|---|---|
| دامنه عملیاتی | 2.4 ~ 2.5 گیگاهرتز، 5.0 ~ 5.875 گیگاهرتز |
| برق ورودی | 0 تا 20 دبیلم |
| سود انتقال | 15-18 دسی بل |
| توان خروجی | 2W (33dBm) |