| Naam | De Telefoonstoorzenders van de gevangeniscel |
|---|---|
| Afmetingen | 720×490×240mm (L×B×H) |
| Gewicht | 65KG |
| Stroomverbruik | 1000watt |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Voeding | AC110-240V |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1000W |
| Gewicht | 65KG |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Afmetingen | 580 × 280 × 410 mm |
| Antennetype | Omnidirectionele antennes met hoge versterking |
| Buitenbatterij (optioneel) | 24V DC |
| Naam | GPS-signaalblokkers |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Gewicht | 15 kg |
| Jamming Range | 20-120 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Naam | Konvooi bomstoorzender |
|---|---|
| Afmetingen | 661×460×270mm |
| Gewicht | 55KG |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| ALC | ≥ 20dB |
|---|---|
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
| Impedantie | 50Ω |
| Vochtigheid | < 90=""> |
| Gewicht | 15KG |
|---|---|
| Afmetingen | 320×120×430mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Jamming Range | 20-120 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Afmetingen | 592×395×265mm |
| Jamming Range | 50-300 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| met een vermogen van niet meer dan 50 W | 5 |
| Naam | Konvooi bomstoorzender |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1300 Watt |
| Signaalbron | DDS |
| Voeding | AC110-240V, 24V of 48V DC |
| Modules per eenheid | 13 |
| Naam | Wifi-signaalversterker |
|---|---|
| Werkbereik | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
| Ingangsvermogen | 0~20 dBm |
| Breng aanwinst over | 15-18dB |
| Uitgangsvermogen | 2W (33dBm) |