| Naam | rf-machtsversterker |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Sollicitatie | rf-machtsversterker |
| Productgrootte | 100*58*13mm |
| Netto gewicht | 0,8 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Naam | Droneversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Sollicitatie | Antihommelmodule |
| Netto gewicht | 0,9 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Naam | GaN-versterker |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone, anti-drone |
| Functie | Duurzaam |
| Werkfrequentie | 1500-2500MHz |
| Bedrijfsspanning | 12-36V |
| Werkbereik | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Ingangsvermogen | 0~20 dBm |
| Uitgangsvermogen | 2W (33dBm) |
| Voeding | 5V~16V/2A gelijkstroom |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 30W |
| Frequentie | 428-438MHz |
| Werkspanning | 8A~10A |
| Naam | RF-versterkermodules |
|---|---|
| Werkfrequentie | 700-6000mHz |
| Buiten de band Vals | 9kHz~1GHz: ≤-36dBm/30kHz 1GHz~12,75GHz: ≤-30dBm/30KHz |
| Werkspanning | DC+28V |
| Werkende stroom | ≤ 1,8 A |
| Naam | Tri-band versterker |
|---|---|
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Intermodulatie producten | ≤ -40dBc |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
| Mtbf | > 50000 uur |
| Netwerkverenigbaarheid | 2G, 3G, 4G. |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 3000-5000 m² |
| Systeemwinst | 80db |
| Uitgangsvermogen | 27dBm |
| Gewicht | 15KG |