| نام | تقویت کننده قدرت RF |
|---|---|
| برنامه | ضد پهپاد |
| ویژگی | بادوام |
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| برنامه | تقویت کننده قدرت RF |
| اندازه محصول | 100*58*13 میلی متر |
| وزن خالص | 0.8 کیلوگرم |
| قدرت خروجی کل | 1W~1000W |
| نام | تقویت کننده درون |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| برنامه | ماژول ضد پهپاد |
| وزن خالص | 0.9 کیلوگرم |
| قدرت خروجی کل | 1W~1000W |
| نام | تقویت کننده قدرت GaN |
|---|---|
| برنامه | ضد پهپاد، ضد پهپاد |
| ویژگی | بادوام |
| فرکانس کاری | 1500-2500MHz |
| ولتاژ عملیاتی | 12-36 ولت |
| دامنه عملیاتی | 2.4 ~ 2.5 گیگاهرتز، 5.0 ~ 5.875 گیگاهرتز |
|---|---|
| برق ورودی | 0 تا 20 دبیلم |
| توان خروجی | 2W (33dBm) |
| منبع تغذیه | 5V ~ 16V / 2A DC |
| دمای عملیاتی | -20 تا +70 درجه سانتیگراد |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| توان خروجی | 50 وات |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| جریان کار | 3-4A |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| توان خروجی | 30 وات |
| فرکانس | ۴۲۸-۴۳۸ مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 8A ~ 10A |
| نام | ماژول های تقویت کننده RF |
|---|---|
| فرکانس کاری | 700-6000MHz |
| Spurious خارج از باند | 9kHz~1GHz: ≤-36dBm/30kHz 1GHz~12.75GHz: ≤-30dBm/30KHz |
| ولتاژ کاری | DC + 28 ولت |
| جریان کار | ≤1.8A |
| نام | تقویت کننده سه باند |
|---|---|
| رقم سر و صدا | ≤ 6dB |
| محصولات Intermodulation | ≤ -40dBc |
| تاخیر زمانی | ≤ 1.5 میکرو ثانیه |
| Mtbf | > 50000 ساعت |
| سازگاری با شبکه | 2G، 3G، 4G |
|---|---|
| منطقه پوشش | 3000-5000 متر مربع |
| افزایش سیستم | 80 دسی بل |
| توان خروجی | 27dBm |
| وزن | 15 کیلوگرم |