| Netwerkverenigbaarheid | 2G, 3G, 4G. |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 3000-5000 vierkante meter |
| Frequentiebanden | 1800/2100/2600 MHz |
| Uitgangsvermogen | 27dBm |
| Gewicht | 7KG |
| Werkbereik | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Ruisfiguur | ≤3,5 dB typisch |
| Uitgangsvermogen | 2W (33dBm) |
| Voeding | 5V~16V/2A gelijkstroom |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Het blokkeren Gebied | 20-80 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Gewicht | 8 kg |
| Afmetingen | 300×200×150mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Antenne -winst | 5 dBi |
| blokkerende modules | 6 |
| Jamming Range | 5-50 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Stortingsbron | Frequentie-scantechnologie |
| Rimpeling in band | 8db |
|---|---|
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
| Frequentiestabiliteit | ≤ 0,01 ppm |
| Impedantie | 50Ω |
| ALC | ≥ 20dB |
|---|---|
| Rimpeling in band | 8db |
| VSWR | ≤ 2,0 |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
| Frequentiestabiliteit | ≤ 0,01 ppm |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 800-1500 m² |
| Frequentie | 900 MHz |
| Uitgangsvermogen | 20dBm |
| Gewicht | 0,6 kg |
| bandbreedte | Brede Band |
|---|---|
| Rimpeling in band | 8db |
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Frequentiestabiliteit | ≤ 0,01 ppm |
| Vochtigheid | < 90=""> |
| ALC | ≥ 20dB |
|---|---|
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Intermodulatie producten | ≤ -40dBc |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
| Frequentiestabiliteit | ≤ 0,01 ppm |
| Dekkingsgebied | 5000-8000 m² |
|---|---|
| transmissiesnelheid | 25MHz |
| Frequentie | 900 MHz |
| Gewicht | 4 kg |
| Het werk wijzen | ALC, AGC, MGC |