| سازگاری با شبکه | 2G، 3G، 4G |
|---|---|
| منطقه پوشش | 3000-5000 متر مربع |
| باندهای فرکانس | ۱۸۰۰/۲۱۰۰/۲۶۰۰ مهرتز |
| توان خروجی | 27dBm |
| وزن | 7 کیلوگرم |
| دامنه عملیاتی | 2.4 ~ 2.5 گیگاهرتز، 5.0 ~ 5.875 گیگاهرتز |
|---|---|
| رقم سر و صدا | ≤3.5 دسی بل معمولی |
| توان خروجی | 2W (33dBm) |
| منبع تغذیه | 5V ~ 16V / 2A DC |
| دمای عملیاتی | -20 تا +70 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | AC220V |
|---|---|
| منطقه پارازیت | 20-80 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| وزن | 8 کیلوگرم |
| ابعاد | 300×200×150 میلی متر |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| آنتن | 5dBi |
| ماژول های پارازیت | 6 |
| محدوده جنجال | 5-50 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| منبع جمینگ | فناوری اسکن فرکانس |
| ریپل در باند | 8db |
|---|---|
| رقم سر و صدا | ≤ 6dB |
| تاخیر زمانی | ≤ 1.5 میکرو ثانیه |
| ثبات فرکانس | ≤ 0.01ppm |
| امپدانس | 50Ω |
| ALC | ≥ 20dB |
|---|---|
| ریپل در باند | 8db |
| VSWR | ≤ 20 |
| تاخیر زمانی | ≤ 1.5 میکرو ثانیه |
| ثبات فرکانس | ≤ 0.01ppm |
| تایپ کنید | تقویت کننده سیگنال 4G |
|---|---|
| منطقه پوشش | 800-1500 متر مربع |
| فرکانس | 900 مگاهرتز |
| توان خروجی | 20dbm |
| وزن | 0.6 کیلوگرم |
| عرض باند | باند پهن |
|---|---|
| ریپل در باند | 8db |
| رقم سر و صدا | ≤ 6dB |
| ثبات فرکانس | ≤ 0.01ppm |
| رطوبت | < 90% |
| ALC | ≥ 20dB |
|---|---|
| رقم سر و صدا | ≤ 6dB |
| محصولات Intermodulation | ≤ -40dBc |
| تاخیر زمانی | ≤ 1.5 میکرو ثانیه |
| ثبات فرکانس | ≤ 0.01ppm |
| منطقه پوشش | 5000-8000 متر مربع |
|---|---|
| نرخ انتقال | 25 مگاهرتز |
| فرکانس | 900 مگاهرتز |
| وزن | 4 کیلوگرم |
| حالت های کار | ALC، AGC، MGC |