| Nazwa | Wzmacniacz szerokopasmowy |
|---|---|
| Typ | Moduł radiowy |
| Aplikacja | Moduł przeciw dronom |
| Rozmiar produktu | 160*100*18,8mm |
| Waga netto | 500g |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Nazwa | Wzmacniacz mocy RF z modułem anty FPV |
| Częstotliwość | 700-6000 MHz |
| Napięcie robocze | 24-32 V |
| Moc | 80W |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Aplikacja | Moduł przeciw dronom |
| Rozmiar produktu | 100*58*13mm |
| Waga netto | 0,3 kg |
| Całkowita moc wyjściowa | 30 W |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Nazwa | Wzmacniacz mocy RF z modułem anty FPV |
| Częstotliwość | 2100-2700 MHz |
| Napięcie robocze | 24-28v |
| Moc | 50 W |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Moduł przeciw dronom |
| Napięcie robocze | 24-32 V |
| Maksymalna moc wyjściowa | 47dBm |
| Częstotliwość i moc | 4000-6000 MHz 100 W |
| Nazwa | Wzmacniacz mocy RF z modułem anty FPV |
|---|---|
| Typ | Moduł radiowy |
| Częstotliwość | 100-400 MHz |
| Napięcie robocze | 24-28v |
| Moc | 50 W |
| Nazwa | wzmacniacz szerokopasmowy |
|---|---|
| Typ | Moduł radiowy |
| Zakres częstotliwości | 4000-4900 MHz |
| Moc wyjściowa | 80W |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Nazwa | Wzmacniacz mocy RF z modułem anty FPV |
|---|---|
| Typ | Moduł radiowy |
| Częstotliwość | 700-6000 MHz |
| Napięcie robocze | 24-32 V |
| Moc | 80W |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 200-300 MHz |
| Moc wyjściowa | 50 W |
| napięcie robocze | 30V |
| Specyfikacja | 37,3*112*19,5 mm |
| Nazwa | Wzmacniacz mocy sygnału |
|---|---|
| Typ | Moduł RF, moduł anty fpv |
| Aplikacja | Obrona dronów |
| Moc wyjściowa | 100 W |
| Częstotliwość | 300-2500 MHz |